Laine atzīts par NHL aizvadītās nedēļas labāko spēlētāju

Patriks Laine, sportazinas.com
AP Photo/Michael Dwyer

Par Nacionālās hokeja līgas (NHL) nedēļās labākajiem spēlētājiem nosaukti trīs uzbrucēji – Vinipegas “Jets” spēlētājs Patriks Laine, Breds Marčands, kurš pārstāv Bostonas “Bruins” un Pitsburgas “Penguins” krievu zvaigzne Jevgēņijs Malkins.

Laine nedēļas laikā trīs spēlēs guva piecus vārtus, palīdzot “Jets” komandai izcīnīt divas uzvaras. Talantīgā uzbrucēja nedēļa bija nozīmīga arī tādā ziņā, ka Lainem izdevās gūt savu ceturto “Hat-Trick” karjerā, ieskaitot uzvaras nesošos vārtus mačā pret Ņujorkas “Rangers”.

Laine kļuva par tikai trešo spēlētāju NHL vēsturē, kuram izdevies gūt četrus “Hat-Trick”, vēl nesasniedzot 20 gadu vecumu. Līdz šim tas bija izdevies tikai Džimijam Kārsonam un Deilam Haverčukam.

Breds Marčands šajā nedēļā bija līgas līderis ar astoņiem gūtajiem punktiem (četri vārti un četras piespēles) aizvadītos trijos mačos. Viņa komanda izcīnīja trīs no iespējamām četrām uzvarām. Marčands aizvadīja arī vienu piecu punktu spēli, kurā gūts karjeras trešais “Hat-Trick” un uzvaras nesošie vārti, spēlē pret Detroitas “Red Wings” komandu.

Malkins ar trīs vārtiem un piecām piespēlēm palīdzēja Pingvīniem uzvarēt trīs no četrām spēlēm. Ar to pietika lai Pitsburga atgrieztos Metropoles divīzijas galvgalī.

Tavs viedoklis

Esi pirmais, kas atstāj komentāru!

Paziņot par
avatar