Laine: Kolumbusā man īsti nav iespējas parādīt sevi

31/03/2021 23:48
Nokopēts
Patriks Laine

Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Kolumbusas “Blue Jackets” uzbrucējs Patriks Laine uzskata, ka šajā komandā viņam netiek dota iespēja parādīt savas labākās īpašības, raksta “The Athletic”.

Šī gada janvārī Vinipegas “Jets” 22 gadus veco somu, kurš šosezon komandas rindās aizvadīja tikai vienu maču, aizmianīja uz “Blue Jackets”, pretī saņemot Pjēru Liku Dibuā. Kolumbusas kluba rindās Laine 27 spēlēs sakrājis 14 (7+7) punktus, taču mediju uzmanību piesaistīja tas fakts, ka “Blue Jackets” galvenais treneris Džons Tortorella vairākas reizes mača gaitā nosēdināja Laini rezervē, īpaši neskaidrojot iemeslus.

“Vienmēr esmu teicis, ka es ne par ko neuztraucos, ja man tiek dotas iespējas. Līdz ar ko pašlaik esmu nonācis situācijā, kādā iepriekš neesmu bijis. Man pat nav iespējas sevi parādīt. Ar mani tas nekad nebija noticis. Bet es pieļauju, ka ik pa brīdim tādas lietas notiek. Man jāspēlē ar lielu atdevu un jācer, ka spēšu parādīt sevi un iesist vārtus,” teica somu uzbrucējs.

Iepriekšējo četru sezonu garumā hokejists pārstāvēja “Jets”, trīs no četrām sezonām pamatturnīra laikā gūstot vismaz 30 vārtus. Savukārt savā pagaidām labākajā čempionātā viņš iemeta 44 ripas. Laines līgums ar “Blue Jackets” ir spēkā līdz šīs sezonas beigām, pēc kuras viņš kļūs par ierobežoti brīvo aģentu.

Uz “Jets” aizmainītais Dibuā 21 mačā jaunajā komandā izcēlies ar sešiem vārtiem un astoņām piespēlēm.

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām