Laine par “Blue Jackets”: Komanda šovasar spērusi ļoti labu soli pareizajā virzienā

24/07/2022 10:00
Nokopēts
Patriks Laine

Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Kolumbusas “Blue Jackets” spēlētājs Patriks Laine sarunā ar komandas preses dienestu atklājis sajūsmā par organizācijas veiktajiem darījumiem šajā starpsezonā.

Jau vēstīs, ka “Blue Jackets” uz četriem gadiem pagarināja līgumu ar somu  Laini. Uzbrucēja alga būs 8,7 miljoni dolāru sezonā, kontrakta kopējā vērtība ir 34,8 miljoni dolāru. Jāatzīmē, ka šovasar Laine atradās ierobežoti brīvā aģenta statusā, līdz ar ko pat saņemot citu komandu piedāvājumus, “Blue Jackets” bija iespēja noturēt spēlētāju klubā, vienkārši atkārtojot nosacījumus. Pēc līguma beigām spēlētājs kļūs par neierobežoti brīvo aģentu.

“Man bija paredzēts ceļojums uz Spāniju un mans draugs mani pamodināja sakot, ka “Blue Jackets” parakstīja līgumu ar Džoniju Gudro. Sākumā tam nenoticēju un likās, ka viņš mani cenšas izjokot. Tad telefonā redzēju visas ziņas, ka esam ieguvuši Džoniju un biju sajūsmināts. Ir ļoti aizraujoši redzēt savā komandā šādu spēlētāju, kurš var mums palīdzēt daudz veidos,” izteicās Laine.

“Domāju, ka iepriekšējā sezonā samazināju starpību starp labu un sliktu spēli,” atzina hokejists. “Tā ir bijusi mana problēma, ka ir ļoti labi nogriežņi, bet tad ir posmi, kad neiet tik labi. Uzskatu, ka uz to man galvenokārt jākoncentrējas, lai visa sezona būtu stabila. Manuprāt, “Blue Jackets” šovasar spērusi ļoti labu soli pareizajā virzienā. Visa vadība paveica labu darbu, draftējot spēlētājus, kā arī veicot darījumus. Viņi vēlas šo komandu padarīt labāku un tas arī ir tas, ko hokejisti vēlas.”

Iepriekš vairākkārt tika runāts, ka Laine varētu pamest komandu un pievienoties kādai spēcīgākai vienībai. Taču pēdējā laikā Kolumbusa veikusi vairākus veiksmīgus darījumus, tajā skaitā piesaistot vienu no Kalgari “Flames” uzbrukuma līderiem Džoniju Gudro.

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām