Laine par došanos uz Šveici: Tas bija viegls lēmums

Patriks Laine, sportazinas.com
Patriks Laine | Foto: SC "Bern"

Nacionālās hokeja līgas () spēlētājs sarunā ar medijiem atklājis par lēmuma pieņemšanu doties uz Šveici gatavoties jaunajai NHL sezonai.

Jau vēstījām, ka šāds lēmums tika pieņemts, jo somu uzbrucējs joprojām gaida līguma piedāvājumu no kādas no NHL komandām.

Hokejistam pēc aizvadītās sezonas beidzās līgums ar Vinipegas “Jets” un viņš kļuva par neierobežoto brīvo aģentu, kas nozīmē, ka jebkura NHL komanda var Lainem izteikt līguma piedāvājumu, bet Vinipegai būs iespēja to atspēkot. Tāpat “Jets” var tiesības uz somu hokejistu aizmainīt.

21 gadu vecais soms stāstīja: “Ar aģentu jau apsvērām šādu domu doties uz Šveici un trenēties, jo zināju, ka “Bern” komandā ir vairāki treneri, kuru pazīstu. Tas bija viegls lēmums gatavoties sezonai Šveicē.”

“Jau iepriekš esmu spēlējis un labi pazīstu kādus trīs, četrus trenerus šeit. Kopumā “Bern” komanda ir lieliska organizācija un pilsēta ir ļoti skaista,” turpināja Laine.

21 gadu vecais Laine 2016. gada draftā tika izvēlēts pirmajā kārtā ar augsto otro numuru un līdz šim viņš visu savu NHL karjeru pavadījis Vinipegas “Jets” rindās.

Debijas sezonā viņš sakrāja 64 punktus (36 vārti un 28 rezultatīvās piespēles), bet jau nākamajā sezonā somu uzbrucējs sasniedz 70 rezultativitātes punktu atzīmi (44 vārti un 26 rezultatīvās piespēles). Aizvadītajā sezonā Laines sniegumā tika novērots acīmredzams kritums – 30 vārti un 20 rezultatīvās piespēles.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par