Laine pārtrauc “sauso” sēriju un izceļ “džekpotu” Lasvegasā (VIDEO)

23/02/2019 08:03

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) 15 spēļu sauso sēriju pārtraucis somu hokejists Patriks Laine, kurš ar diviem vārtu guvumiem kaldināja Vinipegas “Jets” uzvaru viesos pār Lasvegasas “Golden Knights” – 6:3.

“Jets” jau līdz mača 88. sekundei bija izdevies iekrāt divu vārtu pārsvaru (2:0), tomēr “Golden Knights” otrā perioda devītajā minūtē jau bija izdevies sadeldēt iekrāto deficītu pilnībā (2:2).

Ļoti izšķiroša izrādījās otrā perioda pēdējā minūte, kurā “Jets” atkārtoti gūva divus vārtus īsā laikā. Sākumā skaitliskajā vairākumā 3:2 panāca Laine, kurš vārtus nebija spējis gūt kopš 13. janvāra mača ar Anaheimas “Ducks” (4:3). Tikmēr sešas sekundes līdz otrās trešdaļas noslēgumam 4:2 uz rezultāta tablo iededza Adams Lourijs.

Noslēdzošajā spēles nogrieznī mājinieki spēja jau astotajā sekundē vienus vārtus atspēlēt (3:4), tomēr pēc sešām minūtēm vairākumā atkal izcēlās Laine, tādējādi panākot 5:3 un gūstot 27. vārtus sezonā.

Spēles beigās Endrū Kops ar raidījumu tukšos vārtos uzstādīja mača gala rezultātu – 6:3.

Citā rezultatīvā spēlē Kolorado “Avalanche”, pateicoties zviedra Karla Soderberga diviem gūtajiem vārtiem, viesos ar 5:3 apspēlēja pēdējā laikā labu formu uzņēmušo Čikāgas “Blackhawks” vienību.

Lavīnu vārtsargs Semjons Varlamovs atvairīja 41 no pretinieku 44 pa viņa cietoksni izdarītajiem metieniem.

Ceturto uzvaru pēc kārtas mājās tikmēr izcīnīja Rietumu konferences līdervienība Kalgari “Flames”, kas ar rezultātu 2:1 apspēlēja pastarīti Anaheimas “Ducks”.

Uzvaras vārtus trešā perioda 17. minūtē “Flames” labā guva Endrū Mendžjapane.

Visbeidzot otro uzvaru pēc kārtas viesos izcīnījusi Minesotas “Wild”, kas ar 3:2 uzveica vāji spēlējošo Detroitas “Red Wings”, kam, savukārt, šī bija jau ceturtā neveiksme pēc kārtas.

Uzvaras vārtus “Wild” labā otrā perioda 11. minūtē guva pieredzējušais Ēriks Stāls.