Lainem trīs vārti “Jets” uzvarā Helsinkos (VIDEO)

01/11/2018 23:42
Vinipegas Jets, Sportazinas.com

Ceturtdien Nacionālās hokeja līgas mačā Somijas galvaspilsētā Helsinkos Vinipegas “Jets” ar 4:2 (1:0; 1:2; 2:0) pārspēja Floridas “Panthers” vienību.

Uzvarētājiem ar trīs gūtiem vārtiem izcēlās somu hokejists Patriks Laine, kamēr Konors Helebuiks atsargāja 36 pretinieku metienus.

“Jets” mača rezultātu atklāja pirmā perioda astoņpadsmitajā minūtē, kad ar rezultatīvu sniegumu pēc Braiena Litla piespēles izcēlās Metjē Pero. Pirmais periods arī noslēdzās (1:0) “Jets” labā, bet otrās trešdaļas piektajā minūtē rezultāta starpību izlīdzināja Kīts Jandls (1:1).

Otrā perioda 15. minūtē ar pirmajiem vārtiem pēc Bleika Vīlera piespēles izcēlās Patriks Keins (2:1), tomēr jau pēc nepilnām trīs minūtēm Jevgeņijs Dadonovs atkal rezultāta starpību izlīdzināja (2:2).

Mača noslēdzošā perioda ceturtajā minūtē Laine panāca 3:2 “Jets” pat labu, bet pēdējās sekundēs somu hokejists ripu jau raidīja tukšos vārtos.

“Jets” 13 nospēlētos mačos izcīnīja astoto uzvaru, Rietumu konferencē ieņemot otro vietu. Tikmēr “Panthers” desmit spēlēs izcīnījusi divas uzvaras, kas Austrumos viņus ierindo pēdējā pozīcijā.