Lakazetam un Obamejangam pa diviem vārtiem, “Arsenal” sestā uzvara pēc kārtas Premjerlīgā

07/10/2018 16:33

Anglijas Premjerlīgā pie sestā panākumu pēc kārtas tikusi Londonas “Arsenal”, kas šodien izbraukumā ar rezultātu 5:1 sagrāva citu galvaspilsētas vienību “Fulham”. Pa diviem vārtiem uzvarētāju labā guva Aleksandrs Lakazets un Pjērs-Emeriks Obamejangs.

Viesi rezultātu atklāja 29. minūtē, Lakazetam pēc “Fulham” aizsarga kļūdas saņemot bumbu netālu no vārtiem un raidot to tīklā. Mājinieki gan vēl pirmajā puslaikā paguva atspēlēties, kad pēc pārtvertas piespēles “Fulham” izspēlēja lielisku pretuzbrukumu, ko ar precīzu sitienu noslēdza vācietis Andrē Širle.

Tomēr spēles otrais nogrieznis pilnībā piederēja “Arsenal” futbolistiem. Jau 49. minūtē dubli nokārtoja un 2:1 panāca Lakazets, savukārt 67. minūtē vien sekundes pēc nākšanas laukumā lielisku kombināciju ar precīzu raidījumu noslēdza velsietis Ārons Ramzijs (3:1). Uz viļņa esošie “lielgabalnieki” turpināja ofensīvu un atlikušajās minūtēs spēja “Fulham” cietoksnī raidīt vēl divas bumbas.

Par to parūpējās Gabonas uzbrucējs Obamejangs, kurš vispirms 79. minūtē pēc partnera piespēles soda laukumā meistarīgi apstrādāja bumbu un pēc pagrieziena trieca to vārtos. Savukārt jau kompensācijas laikā Pjērs-Emeriks saņēma Ramzija piespēli, aizskrēja līdz soda laukuma robežai un noķēra vārtsargu pretkustībā, ar ne to spēcīgāko sitienu uzstādot mača gala rezultātu 5:1.

Gan Lakazets, gan Obamejangs ar četriem precīziem raidījumiem šobrīd atrodas Premjerlīgas desmit labāko snaiperu vidū. Tikmēr “Arsenal” ar astoņās spēlēs iekrātajiem 18 punktiem pakāpusies uz trešo pozīciju, par punktu atpaliekot no “Liverpool” un Mančestras “City”, kas šovakar “Anfield” stadionā aizvadīs savstarpējo dueli.