“Lakers” aizsargam Bolam “Big Baller Brand” līdzdibinātājs izkrāpis pusotru miljonu dolāru

Lonzo Bols un Ražons Rondo Andrew D. Bernstein/Getty Images

Nacionālās basketbola asociācijas () kluba Losandželosas “Lakers” saspēles vadītājs pārtraucis sadarbību ar vienu no viņa pārstāvētā “Big Baller Brand” (BBB) uzņēmuma līdzdibinātājiem Alanu Fosteru.

2017. gada NBA drafta otrajam numuram šādu soli pieņemt likušas pamatotās aizdomas par ilggadējā ģimenes drauga Fostera nelikumīgajām darbībām. Lonzo uzskata, ka Fosters savtīgiem nolūkiem izmantojis savu pieeju Bola personīgajiem un biznesa kontiem. “Lakers” aizsargs atklājis, ka tajos novērotas aizdomīgas darbības ar diviem miljoniem dolāru, no kuriem pusotrs pazudis bez vēsts.

Šī iemesla dēļ Lonzo pieņēmis lēmumu nekavējoties pārtraukt līdzšinējo sadarbību ar Fosteru, kuram pieder 16,3% no BBB akcijām. Kā intervijās ir atzinis BBB galvenais “stūrmanis” un Lonzo tēvs Lavārs, tieši Fosters savulaik pārliecināja Bolu ģimenes galvu izveidot BBB.

ESPN ziņo, ka Lonzo pēdējo mēnešu laikā vairākkārt savam tēvam sūdzējies par Fostera aizdomīgajiem naudas darījumiem, taču allaž paļāvies uz to, ka Lavārs to atrisinās. Bols vecākais arī nav bijis informēts par Fostera, kuru Lavārs pazīst jau vairāk nekā desmit gadus, kriminālo pagātni – 2002. gadā viņš ticis atzīts par vainīgu naudas izkrāpšanas un divās naudas atmazgāšanas lietās par kopējo summu aptuveni četru miljonu ASV dolāru apmērā.

“Allaž esmu centies saskatīt cilvēkos tikai to labāko,” vēstī Bola izplatītais paziņojums. “Ar nožēlu atzīstu, ka ļāvu Alanam Fosteram pārvaldīt visas mana dēla finanses. Galu galā ģimene ir pati svarīgākā, un es no visas sirds atbalstu “Zo” lēmumu. Kopā mēs ar to tiksim galā.”

Lonzo šī NBA sezona potītes savainojuma dēļ ir noslēgusies jau priekšlaicīgi. Aizsargs paguva aizvadīt 47 mačus (45 starta pieciniekā), vidēji 30,3 minūtēs izceļoties ar 9,9 punktiem, 5,3 atlēkušajām bumbām, 5,4 rezultatīvām piespēlēm un 1,4 pārtvertām bumbām. Tikmēr savā debijas sezonā Bols mocījās ar ceļgala problēmām, kā rezultātā talantīgais saspēles vadītājs izlaida 30 spēles.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par