“Lakers” komandā bijis signāls – nedot bumbu Kobem

Kobe Braients un Šakils O'Nīls, sportazinas.com
Kobe Braients un Šakils O'Nīls | Foto: USA Today

Bijušais Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlētājs Radža Bels atklājis, ka viņa bijušais komandas biedrs Fīniksas “Suns” rindās Šakils O’Nīls pastāstījis kādu interesantu stāstu par Kobe Braientu.

“Šaks pastāstīja man vienu stāstu. Kad kopā spēlējām “Suns”, mūsu komandā bija puisis vārdā Gordons Giričeks. Kad viņš iznāca laukumā, neskatoties uz to, ko darīja pārējā komanda, viņš vienmēr meta pa grozu. Gordons bija mans draugs, jo kopā bijām spēlējuši Jūtas “Jazz”,” atceras kādreizējais basketbolists.

“Toreiz Šaks sacīja: “Puiši, lūk, jums zīme,” un parādīja ar īkšķi uz augšu. “Kad es parādu šo zīmi, tad mēs pārstājam dot bumbu Gordonam.” Biju izbrīnā: “No kuriens tas? Kas to izdomāja?” Un viņš man atbildēja: “Kad Kobe bija jauns, viņš devās laukumā un centās iemest pēc iespējas vairāk punktus. Tādēļ mums bija universāls signāls, kas nozīmēja, ka Kobe bumbu vairs nesaņems,” atklāja Bels.

Šaks ar Kobi kopā spēlēja “Lakers” no 1996. līdz 2004.gadam, kopā izcīnot trīs čempiontitulus, bet reizi zaudējot finālā. Duets tiek raksturots, ka viens no izcilākajiem spēlētāju pāriem, kuri spēlējuši kopā, tomēr starp abiem valdīja personiskas nesaskaņas, un O’Nīla aizmainīšana uz Miami “Heat” 2004.gadā lielā mērā bija ar tām saistīta.

Bels NBA aizvadīja 11 sezonas, izpelnoties laba trīspunktu metienu speciālista slavu. Aizsargs pārstāvēja Jūtas “Jazz”, Fīniksas “Suns”, Goldensteitas “Warriors”, Dalasas “Mavericks”, Filadelfijas “76ers” un Šarlotes “Bobcats” komandas. NBA pamatturnīrā Bels aizvadīja 706 spēles, caurmērā gūstot 9,9 punktus, bet viņa trīspunktu vidējā precizitāte karjeras laikā bija 40 procenti.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par