“Lakers” konferences fināla sasniegšanai pietiek ar piecām spēlēm (VIDEO)

13/09/2020 08:29
Lebrons Džeimss

Aizvadītajā naktī Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) vienība Losandželosas “Lakers” tika pie panākuma pār Hjūstonas “Rockets” ar 119:96, svinēja uzvaru sērijā ar 4-1 un kvalificējās Rietumu konferences finālam, kurā spēlēs pret Losandželosas “Clippers” un Denveras “Nuggets” (3-2) pāra uzvarētāju.

Šoreiz par mača, un arī sērijas iznākumu nebija nekādu jautājumu jau kopš pirmajām minūtēm, kad “Lakers” izvirzījās vadībā. Pēc 12 nospēlētajām minūtēm Losandželosas vienībai bija 15 punktu pārsvars, savukārt izšķirošajā ceturtdaļā tas vairākas reizes sasniedza pat 30 punktus. Līdz ar sirēnu tika fiksēts rezultāts 119:96.

Uzvarētāju rindās divi basketbolisti izcēlušies ar “double-double” – Lebronam Džeimsam 29 punkti + 11 atlēkušās bumbas, kā arī septiņas piespēles, bet Entonijam Deivisam – 13 punkti un 11 izcīnītās bumbas zem groziem. Savukārt pretiniekiem kā vienmēr rezultatīvs bija Džeimss Hārdens ar 30 punktiem. Viņa tuvākais sekotājs komandā Džefs Grīns iemeta vien 13 punktus.

Zīmīgi, ka arī “play-off” otrajā kārtā “Lakers” atkārtoja konferences ceturtdaļfināla sērijas scenāriju, kad komanda zaudē pirmo spēli un tad izcīna četras uzvaras pēc kārtas.

“Lakers” pretniece var noskaidroties jau šovakar – sestais mačs starp “Clippers” un “Nuggets” tiks aizvadīts plkst. 20:00 pēc Latvijas laika.

Savukārt Austrumu finālā spēlēs Maiami “Heat” un Bostonas “Celtics”.