“Lakers” lēmums iegūt Vestbruku nav bijis vienbalsīgs

30/07/2021 12:16

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Losandželosas “Lakers” vadītājiem bijušas lielas šaubas par nepieciešamību sastāvam piesaistīt Raselu Vestbruku, tomēr beigās lēmums tika akceptēts.

Jau ziņots, ka aizvadītajā naktī Vašingtonas “Wizards” NBA drafta laikā vienojās ar “Lakers”, uz šo klubu nosūtot Raselu Vestbruku un divas nākotnes otrās kārtas drafta izvēles 2024. un 2028. gadā. Pretī burvji saņēma 22. izvēli šī gada draftā, Kailu Kuzmu, Kentaviusu Kaldvelu-Popu un Montrezlu Herelu.

Līdz pat pēdējām brīdim “Lakers” ofisā nebija pārliecības par to, ka Vestbruks tiešām ir nepieciešams komandai. “Organizācijā valdīja lielas domstarpības par to, ka Rasels tiešām ir tas spēlētājs, kura iegūšanai vajadzētu izmantot drafta pikus un spēlētājus, kuri devās uz Vašingtonu. Runāju ar vienu avotu no “Lakers”, viņš teica, ka nostrādāja Vestbruka zvaigznes statuss un [kluba ģenerālmenedžera] Roba Pelinkas ticība, ka tieši Rasels ir vajadzīgs komandai,” atklāja “CBS Sports” žurnālists Bils Reiters.

Pirms aizvadītās sezonas Vestbruks pievienojās “Wizards” vienībai, kļūstot par Dāvja Bertāna komandas biedru. 65 pamatturnīra spēlēs viņš atzīmējās ar vidēji 22,2 punktiem, 11,5 atlēkušajām bumbām un 11,7 piespēlēm. Savukārt piecos “play-off” mačos amerikānim caurmērā 19,0 punkti, 10,4 izcīnītas bumbas zem groziem un 11,8 piespēles.

Iepriekš viņš pārstāvējis arī Oklahomasitijas “Thunder” un Hjūstonas “Rockets”.

 

Pieslēgties

Dienas fokusā

Kristaps Porziņģis
27/09/2021 22:17

Kids vēlas, lai Porziņģis būtu “basketbola spēlētājs”, nevis tikai trīspunktu metējs

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Dalasas “Mavericks” galvenais treneris Džeisons Kids vēlas, lai Kristaps Porziņģis nebūtu tikai trīspunktu metējs, bet gan daudzpusīgs spēlētājs, šodien NBA komandu mediju dienā atklāja speciālists….