“Lakers” nelīdz Džeimsa “triple-double”, “Magic” ceturtā uzvara pēc kārtas (VIDEO)

13/02/2019 07:36

Otro neveiksmi pēc kārtas Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) piedzīvojusi Losandželosas “Lakers”, kas par spīti līgas superzvaigznes Lebrona Džeimsa 28 punktiem, 15 rezultatīvām piespēlēm un 11 atlēkušajām bumbām viesos ar 113:117 atzina Atlantas “Hawks” pārākumu.

Pirmo ceturtdaļu uzbrukumā pārliecinošāk aizvadīja “Hawks”, iekrājot sešu punktu pārsvaru (38:32), tomēr viesi līdz lielajam pārtraukumam spēja gan deficītu sadeldēt, gan pārņemt vadību paši – 69:65.

Savukārt spēles otrajā daļā “Hawks” izmantoja “Lakers” neveiksmes uzbrukumā, pārņemot vadību, kuru izdevās noturēt līdz pat spēles beigām – 117:113.

Pa 22 punktiem uzvarētāju komandas labā guva Džons Kolinss (+ astoņas atlēkušās bumbas) un Trejs Jangs (+ 14 rezultatīvas piespēles).

Savukārt citā mačā, pateicoties fantastiskām pirmajai (39:17) un otrajai (29:15) ceturtdaļām, ceturto panākumu pēc kārtas svinēja Orlando “Magic”, kas viesos ar 118:88 sagrāva Ņūorleānas “Pelicans” vienību.

Lielisku sniegumu “Magic” labā šonakt parādīja melnkalnietis Nikola Vučevičs, kura kontā šoreiz 25 punkti un 17 atlēkušās bumbas. 22 punkti francūža Evana Forņē rēķinā.

Mājiniekiem ar 19 punktiem izcēlās Ītvons Mūrs, kamēr komandas superzvaigzne Entonijs Deiviss parādīja katastrofālu sniegumu, realizējot tikai vienu no deviņiem metieniem no spēles, kas Deivisam ļāva iekrāt nieka trīs punktus.

Divu zaudējumu sēriju tikmēr pārtraukusi Bostonas “Celtics”, kas ar 112:109 viesos apspēlēja Filadelfijas “76ers”, abu komandu savstarpējos dueļos izcīnot astoto uzvaru pēdējās deviņās spēlēs.

Uzvarētāju labā 26 punktus guva Gordons Heivords, kamēr Als Horfords viņam palīdzēja ar 23 punktiem un astoņām rezultatīvām piespēlēm.

Mājinieku sastāvā rezultatīvākais ar 23 punktiem un 14 atlēkušajām bumbām bija Žoels Embīds.

Tikmēr citā duelī NBA čempione Goldensteitas “Warriors” ar 115:108 uzveica Jūtas “Jazz”. Uzvarētājiem Kevins Durants, Stefans Karijs un Klejs Tompsons guva attiecīgi 28, 24 un 22 punktus, kamēr Demarkuss Kazinss izcēlās ar 12 punktiem un desmit atlēkušajām bumbām. Savukārt Jūtas komandas rindās 25 punkti Donovanam Mičelam, kamēr Rūdijs Gobērs tika pie 13 punktiem un 16 atlēkušajām bumbām.