“Lakers” pagaidām neziņā, vai komandai varēs palīdzēt trīskārtējais DPOY

Dvaits Hovards, sportazinas.com
Dvaits Hovards | Foto: Quinn Harris-USA TODAY Sports

Nacionālās basketbola asociācijas () komanda Losandželosas “Lakers” pagaidām ir neziņā, vai tai sezonas turpinājumā varēs palīdzēt pieredzējušais centrs , kurš savulaik trīs reizes tika nosaukts par sezonas labāko aizsardzības spēlētāju (DPOY).

“Lakers” cer uz Hovarda palīdzību sezonas turpinājumā, tomēr viņš pats vēl nav izlēmis un nav informējis vadību par savu lēmumu.

27. martā dzīvību zaudēja Hovarda sešus gadus vecā dēla Deivida māte Melisa Riosa, kā arī basketbolists iepriekš izteicās, ka gatavs nespēlēt sezonas turpinājumā, lai palīdzētu cīņai ar rasismu, kas saistīta ar Džordža Floida slepkavību.

“Mēs turpināsim atbalstīt Dvaitu un viņa dēlu, kā arī cerēsim, ka viņš varēs būt mūsu sastāvā sezonas turpinājumā Orlando,” izteicās “Lakers” ģenerālmenedžeris Robs Pelinka.

Jau ziņots, ka “Lakers” sezonas turpinājumā būs jāiztiek bez Eiverija Bredlija, kura vietā paņemts Ērls “J.R.” Smits.

34 gadus vecajam Hovardam šosezon ir pavisam cits statuss nekā savulaik Orlando “Magic” rindās. Aizpagājušās desmitgades noslēgumā viņš bija NBA zvaigzne un “Magic” līderis, bet šosezon “Lakers” rindās Hovards ir rezerves centrs, kurš vidēji iekrājis 7,5 punktu un 7,4 atlēkušās bumbas spēlē.

Hovards trīs reizes ticis atzīts par NBA labāko aizsardzības spēlētāju (2009., 2010. un 2011.), kā arī viņš astoņas reizes piedalījies Zvaigžņu spēlē.

NBA sezona atsāksies jūlija izskaņā un ilgs līdz oktobrim.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par