“Lakers” plāno atbrīvoties vēl no trijiem spēlētājiem – komandu sagaida iespaidīga pārbūve

Lebrons Džeimss, sportazinas.com
Foto: AP Photo/Marcio Jose Sanchez

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komanda Losandželosas “Lakers” plāno atbrīvoties vēl no trijiem basketbolistiem, lai uzsāktu iespaidīgu sastāva pārbūvi, ziņo ESPN.

“Lakers” sastāvā aktīvi līgumi ir tikai pieciem spēlētājiem – Lebronam Džeimsam, Kailam Kuzmam, Mo Vāgneram, Aizakam Bongam un Džemerio Džonsam, bet klubs grib atbrīvoties no pēdējiem trim.

Ja “Lakers” tas izdosies, tā rīcībā būs tikai divi spēlētāji – Kuzma un Džeimss, bet, sākoties maiņu periodam, vienību pastiprinās arī Entonijs Deiviss, kurš nesen kā tika iegūts iespaidīgā maiņas darījumā.

“Lakers” vēlas atbrīvot 32 miljonus dolāru lielus algu resursus, lai ar šādu summu varētu sākt komplektēt sastāvu no 6. jūlija, kad sāksies brīvo aģentu tirgus.

Tāpat “Lakers” plāno iegādāties otrās kārtas izvēles šī gada draftā, lai iegūtu lētus debitantus, ziņo ESPN. Komanda ir nonākusi situācijā, kad tai šogad nav nevienas drafta izvēles.

Tas nozīmē, ka “Lakers” vēlas aizmainīt naudu pret drafta izvēlēm. Viena kalendārā gada laikā komanda drīkst samaksāt 5,2 miljonus dolāru maiņās pret drafta izvēlēm. Komandai šobrīd ir brīvi 3,7 miljoni, jo tā iepriekš samaksāja 1,5 miljonus, lai iegūtu savā rīcībā tieši Bongu.

Savukārt Deivisam būs jāatsakās no 4,1 miljona vērta bonusa, kas paredzēts par pašu maiņu, citādi tā nevarēs notikt oficiāli pat, ja atradīsies trešā vienība, kas gatava iesaistīties darījumā.

Deivisa maiņas ietvaros “Lakers” atbrīvojās no saspēles vadītāja Lonzo Bola, uzbrucēja Brendona Ingrama, aizsarga Džoša Hārtā un trīs nākotnes pirmās kārtas drafta izvēlēm, tajā skaitā šī gada.

“Manuprāt, “Pelicans” prezidents basketbola operācijās Deivids Grifins pēc Deivisa maiņas nosmējās pie sevis par to, ka “Lakers” atdeva tik ievērojamu “paku” ar spēlētājiem un drafta izvēlēm,” savā podkāstā sacīja “The Ringer” dibinātājs Bils Simonss.

Komandas redzeslokā esot Šarlotas “Hornets” zvaigzne Kemba Vokers, kuram gan pašreizējā komandā ir iespējams parakstīt “super-max” līgumu, kas ir par vairāk nekā 80 miljoniem dolāru vērtīgāks, salīdzinot ar to, ko var piedāvāt citas komandas.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par