“Lakers” rēķinās ar Deivisa atgriešanos mēneša beigās

15/01/2022 10:34
Entonijs Deiviss

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komanda Losandželosas “Lakers” rēķinās, ka Entonijs Deiviss būs pieejams janvāra beigās, ziņo ESPN.

19. decembrī spēlē pret Minesotas “Timberwolves” amerikānis guva ceļgala savainojumu, basketbolistam uz kājas uzkrītot pretinieku spēlētājam Džeidenam Makdanielam. Spēles pirmajā ceturtdaļā Deiviss savainoja potīti, bet pēc pārtraukuma atgriezās spēlē, kuru beigās uzvarēt tomēr neizdevās – Losandželosas vienība atzina pretinieka pārākumu ar 92:110.

Pēc mača amerikānim konstatēja kreisā ceļgala iekšējās sānu saites sastiepumu ar atveseļošanas laiku vismaz četras nedēļas. Piektdien, 14. janvārī Deiviss aizvadīja individuālu treniņu basketbola laukumā. Nākamās nedēļas sākumā tiks veikta atkārtota veselības pārbaude. “Lakers” sagaida, ka janvāra beigās basketbolists pievienosies komandai izbraukuma tūres laikā.

Šosezon Deiviss laukumā devies 27 spēlēs, atzīmējoties ar vidēji 23,3 punktiem, 9,9 atlēkušajām bumbām un 2,9 piespēlēm. Dažādu iemeslu dēļ viņš izlaidis 25 mačus.