“Lakers” tiek pie jauna galvenā trenera

Frenks Vogels, sportazinas.com
Frenks Vogels | Foto: NBA

Nacionālās basketbola asociācijas () komanda Losandželosas “Lakers” parakstījusi līgumu ar galveno treneri Frenku Vogelu, ziņo ESPN basketbola apskatnieks Adrians Vodžnarovskis.

Pēc Tairona Lū atteikuma Vogels kļuva par galveno “Lakers” prioritāti. Ar viņu līgums noslēgts uz trīs gadiem. Vēl viens kandidāts uz šo amatu bija leģendārais saspēles vadītājs Džeisons Kids, tomēr Losandželosas komanda devusi priekšroku Vogelam. Ir gan izskanējusi versija, ka Vogela asistents būs tieši Kids, tomēr oficiāls apstiprinājums vēl nav izskanējis.

45 gadus vecais Vogels no 2016. līdz 2018. gadam bija Orlando “Magic” stūrmanis, bet iepriekš no 2011. līdz 2016. gadam trenēja Indiānas “Pacers” vienību. Laikā no 2001. līdz 2011. gadam viņš bijis trenera asistents “Pacers”, Filadelfijas “76ers” un Bostonas “Celtics” vienībās.

2014. gadā Vogels bija arī NBA Zvaigžņu spēles Austrumu konferences komandas stūrmanis, bet pats viņš profesionāli basketbolu nav spēlējis – vien koledžu līmenī.

“Lakers” aizvadītajā sezonā nesasniedza NBA izslēgšanas spēles un pēc sezonas no amata atbrīvoja iepriekšējo stūrmani Lūku Voltonu, kurš nu jau kļuvis par Sakramento “Kings” galveno treneri.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par