“Lakers” treneris: Mēģinu sevi noskaņot, it kā šobrīd man ir vasaras atpūta

Frenks Vogels, sportazinas.com
Frenks Vogels | Foto: NBA

Nacionālās basketbola asociācijas () kluba Losandželosas “Lakers” galvenais treneris sarunā ar ESPN atklājis, kā viņš pavada laiku piespiedu pauzē.

Jau ziņots, ka 12. marta NBA, rūpējoties par spēlētāju un skatītāju drošību un veselību, uz nenoteiktu laiku pārtrauca čempionātu. Pagaidām nekas neliecina par to, ka tas varētu atsākties tuvākajā laikā, taču līgas vadība saglabā cerību, ka tai izdosies atrast formātu, lai noskaidrotu uzvarētāju.

“Savā galvā apzināti mainīju vietām gadalaikus. Šobrīd man ir vasara. Es tiešām jūtu, ka tagad labāk atslābināties un pamēģināt atpūsties, tas ir labākais domāšanas veids. Ja mēs darīsim to, ko vienmēr, bet pauze ievilksies uz diviem vai trīs mēnešiem, vai tiešām būsim labākajā formā tad, kad tas būs vajadzīgs – jūlijā un augustā?” jautā speciālists.

Treneris komentēja arī sevis vadītās komandas zvaigznes Lebrona Džeimsa treniņus, kurš turpina strādāt arī sēžot mājās. “Ja jūs sekojiet viņam sociālajos tīklos, tad redzat – viņš cītīgi strādā. Taču Lebrons zina, ko viņš dara. Tie ir treniņi formas uzturēšanai,” teica Vogels.

Šobrīd situāciju apgrūtina tas, ka prognozes par koronavīrusa pandēmijas beigām stipri atšķiras. Piemēram, Kanādas pilsētā Toronto visi masu pasākumi ir aizliegti līdz pat 30. jūnijam. Viedoklis regulāri mainās arī klubu un līgas pārstāvjiem. Tā, Dalasas “Mavericks” īpašniekam Markam Kjūbenam šobrīd nav ne jausmas, kad varētu turpināties sezona, lai gan iepriekš viņš pauda viedokli, ka tas varētu notikt maija vidū.

Vogelam šī ir pirmā sezona Losandželosas komandas galvenā trenera amatā. Čempionāta pārtraukšanas brīdī “Lakers” ieņēma pirmo vietu Rietumu konferencē ar 49 uzvarām 63 spēlēs.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par