“Lakers” uzskata, ka Lenards apzināti vilcis laiku, lai paziņotu savu lēmumu

Kavai Lenards, sportazinas.com
Foto: Frank Gunn/The Canadian Press via AP/Scanpix/LETA

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Losandželosas “Lakers” vadība ir pārliecināta, ka aizvadītās finālsērijas vērtīgākais spēlētājs šovasar ir apzināti vilcis laiku, lai paziņotu, kuras komandas piedāvājumu apstiprinās, vēsta ESPN žurnālists Brains Vindhorsts.

Kā zināms, 28 gadus vecais Lenards kā brīvais aģents pievienojās Losandželosas “Clippers” vienībai, atsakot “Lakers” un Toronto “Raptors”.

Šāda laika vilcināšana spēlējusi par sliktu klubiem, kuri gaidījuši Lenarda lēmumu, jo brīvo aģentu tirgus pirmajās dienās tikuši izvēlēti spēlētāji, kurus vienības būtu vēlējušās pievienot sastāvam, ja zinātu, ka Lenards nedosies uz viņu komandu. Klubu vadītāji uzskata, ka Lenards to darījis apzināti.

“Esmu dzirdējis sūdzības uzreiz pēc tam, kad Lenards kļuva par “Clippers” basketbolistu. “Lakers” sūdzējās, jo uzskata, ka viņus vazāja aiz deguna. Tāpat apmierināta nav Toronto komandas vadība, kurai Kavai paprasīja sauli, mēnesi un zvaigznes, bet tad atstāja viņus pie altāra.”

“Lenards visu laiku zinājis, ka nedosies uz “Lakers”, bet vilcis laiku nedēļu, kamēr citi vadošie brīvie aģenti vienosies par līgumiem, un tikai tad pavēstot par savu lēmumu. Viņš sabotēja “Lakers”,” pavēstīja apskatnieks.

Jau vēstījām, Lenards noslēdzis trīs sezonu maksimālo līgumu ar Losandželosas “Clippers” komandu.

Lenardam ir garantēti pirmie divi līguma gadi, bet trešajā viņam ir “player option”, un līdz ar to basketbolists varēs vienpersonīgi izlemt, vai spēlēt “Clippers” sastāvā vēl trešo sezonu.

Līdzīgs maksimālais līgums ir arī citam “Clippers” jaunpienācējam Polam Džordžam. Līdz ar to abas superzvaigznes varēs jau 2021. gadā teorētiski kļūt par brīvajiem aģentiem. Lenardam trīs sezonu laikā paredzēta 103 miljonu dolāru alga.

Sākotnēji figurēja informācija, ka Lenarda līgums būs uz četrām sezonām par 142 miljoniem dolāru, taču līguma garums ir samazināts un gan Lenardam, gan Džordžam karjera “Clippers” sastāvā teorētiski var noslēgties tikai pēc divām sezonām.

Lenards aizvadīja teicamu izslēgšanas turnīru, aizvedot “Raptors” līdz komandas vēsturē pirmajam čempiontitulam. Viņš tika nosaukts par finālsērijas vērtīgāko spēlētāju, 24 izslēgšanos mačos sakrājot vidēji 30,5 punktus, 9,1 atlēkušās bumbas un 3,9 rezultatīvās piespēles.

Pamatturnīrā Lenards aizvadīja 60 mačus, caurmērā izceļoties ar 26,6 gūtiem punktiem, 7,3 atlēkušajām bumbām un 2,4 rezultatīvām piespēlēm.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par