Laksa sezonu noslēdz ar 20 punktiem un zaudējumu

08/04/2021 23:46
Mārtiņš Laksa

Latvijas basketbolists Mārtiņš Laksa ceturtdien guva 20 punktus, bet neglāba Ļubļinas “Start” komandu no zaudējuma Polijas čempionāta ceturtdaļfināla ceturtajā spēlē. “Start” mājās ar rezultātu 101:109 (19:31, 32:17, 22:32, 18:11, 10:18) piekāpās Ostravas Velkopolskas “Stal”.

Laksas pārstāvētā komanda sērijā līdz trim uzvarām piekāpās ar 1-3 un noslēdza sezonu. Latviešu basketbolists ceturtdien laukumā pavadīja 36 minūtes un 19 sekundes, grozā raidot savu vienīgo divpunktu metienu, trīs no deviņiem tālmetieniem un visus deviņus soda metienus. Tāpat viņš izcīnīja trīs atlēkušās bumbas, vienreiz rezultatīvi piespēlēja, pārtvēra divas bumbas, trīsreiz pārkāpa noteikumus, izprovocēja četras piezīmes un nopelnīja 20 efektivitātes koeficienta punktus.

Mājiniekiem 21 punktu guva Mateušs Dzjemba, bet 19 punkti bija Šeronam Dorsijam-Volkeram. Pretiniekiem 31 punkts, astoņas atlēkušās bumbas un astoņas rezultatīvas piespēles bija Trejam Krellam, bet 30 punktus guva Jakubs Garbačs.

Jau ziņots, ka Rolanda Freimaņa un Jāņa Bērziņa pārstāvētā Zelonas Guras “Stelmet Enea” ceturtdaļfinālā ar 3-1 pārspēja Stargardas “PGE Spojnia”. Pagājušajā sezonā Covid-19 dēļ izslēgšanas spēles netika aizvadītas, par uzvarētāju pasludinot Zelonas Guras komandu.