Lakučs par piespriesto sodu: Citi labāk meklē skabargu, nevis darbojas paši (VIDEO)

27/09/2022 20:12
Ivo Lakučs, www.sportazinas.com

BMX riteņbraukšanas treneris Ivo Lakučs sarunā Latvijas Televīzijai (LTV) paudis savu viedokli par Latvijas Riteņbraukšanas federācijas (LRF) piespriesto diskvalifikāciju, atzīstot, ka saprot soda iemeslu, taču, viņaprāt, šī diskvalifikācija bija rezultāts vairāku gadu nesaskaņām ar federāciju.

Jau ziņots, ka LRF par manipulācijām ar starta barjeru uz sešiem mēnešiem diskvalificējaLatvijas čempiona BMX sacensībās Kristena Krīgera treneri Lakuču. Pats speciālists atzinis, ka lēmumu saprot, taču pilnībā tam netic. “Es to respektēju, jo federācija [un tās lēmumi] ir tā, pēc kā mēs vadāmies. Kam tad vēl jātic, ja ne viņiem. Iekšēji gan mazliet bija sajūta, ka diskvalifikācija par to, ko es biju nodarījis, bija neadekvāta. Bet kādam ir jāpakļaujas,” stāstīja Lakučs.

“Pildīju savus trenera pienākumus, psiholoģiski sagatavoju savu sportistu, ko tajā brīdī saskatīju kā nepieciešamību. Tā nebija pirmā reize, kad šāda veida autogēna sagatavošanās tika veikta. Sportists nāk uz trases vietu, kur mentāli savā galvā viņš veic starta procedūru un izbrauc visu trasi, ņemot vērā visus blakus esošos apstākļus,” teica BMX treneris.

Lakučs galveno apsūdzību par starta barjeras manipulāciju noliedza, norādot, ka “tas nav izdarāms”. Tāpat treneris atklāja, ka, viņaprāt, ilgstošās nesaskaņas ar LRF bija iemesls piešķirtajam sodam. “Ar to es saskaros ne pirmo reizi. Pāris gadus atpakaļ jau saņēmu publisku nosodījumu par to, ka esmu trenējis Krievijas sportistus. Ar šādām lietām bieži kā trenerim nākas saskarties – šādā atmosfērā un apstākļos, kad citi treneri ar savām ambīcijām un savu taisnību labāk meklē skabargu, nevis darbojas paši,” secināja Lakučs.

 

Pieslēgties

Dienas fokusā

Latvijas hokeja izlase
07/12/2022 14:36

Ar vairākiem potenciālajiem līderiem ierindā – nosaukts Latvijas izlases sastāvs decembra turnīram

Nosaukts Latvijas hokeja izlases sastāvs decembra pārbaudes turnīram Slovākijā, vēsta Latvijas Hokeja federācija (LHF). Latvijas hokeja izlase no 16. līdz 17. decembrim Bratislavā piedalīsies trīs komandu kausa izcīņā. Harija Vītoliņa…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām