Lampards par “Liverpool” vārtsargu: Šādas kļūdas ČL finālā nedrīkst pieļaut

27/05/2018 16:39
Loriss Kariuss, Sportazinas.com

Jau vēstīts, ka UEFA Čempionu līgas finālā Ukrainas galvaspilsētā Kijevā vakar Madrides “Real” ar 3:1 pārspēja “Liverpool”, tādējādi trešo sezonu pēc kārtas un 13. kopumā triumfējot prestižākajā Eiropas klubu futbola turnīrā.

Spāņu granda labā ar diviem vārtiem izcēlās velsietis Garets Beils, kurš laukumā devās vien 61. minūtē, rezultātam esot 1:1. Liverpūles labā vienīgais precīzais raidījums Sadio Manē kontā. Jau spēles pirmajā puslaikā savainojuma dēļ laukumu bija spiests pamest “Liverpool” līderis Mohameds Salāhs.

“Liverpool” klubu vārtsargs vienā no svarīgākajām spēlēm viņa karjerā nerādīja savu labāko sniegumu. Loriss Kariuss šķietami vieglā situācijā netika galā ar “Real” uzbrucēja Gereta Beila sitienu. Tā bija jau vācieša otrā rupjā kļūda šajā mačā, jo otrā puslaika ievadā viņš ar roku centās piespēlēt savam aizsargam, taču Kariusa piespēles mēģinājumu ar kāju pārtvēra Karīms Benzemā, raidot bumbu vārtu tīklā un atklājot mača rezultātu.

Pēc mača par vārtsarga sniegumu izteicās bijušais “Chelsea” spēlētājs Frenks Lampards: Par vārtsarga kļūdām runās vēl ilgu laiku. Tās, iespējams, izšķīra visu spēles rezultātu. Šādām kļūdām Čempionu līgas finālā nebūtu jānotiek. Cilvēciski var just just līdzi Kariusam, jo tas viņam sekos līdzi visu atlikušo mūžu.”