Larionovs par divreiz veikto vārtsargu maiņu pret CSKA: Tas mums nāca par labu

Daņila Larionovs
Daņila Larionovs | Foto: Rīgas "Dinamo"

Kontinentālās hokeja līgas () kluba Rīgas “Dinamo” spēlētājs sniedzis komentārus pēc aizvadītā mača pret Maskavas CSKA.

Jau vēstīts, ka vakar “Dinamo” piedzīvoja lielāko zaudējumu šosezon, ar rezultātu 1:7 piekāpjoties līgas grandam CSKA. Ar tik lielu rezultāta starpību rīdzinieki šosezon vēl nebija zaudējuši, jo trīsreiz tika ciestas neveiksmes ar piecu golu starpību.

“Dinamo” uzbrucējs Larionovs atzina, ka laukumā hokejisti izgāja nedaudz negatavi un mača sākumā neizpildīja trenera doto uzdevumu, un vēlāk pret tādu komandu jau kaut ko glābt bija par vēlu. Pret tadu komandu koncentrēšanos nedrīkst zaudēt ne brīdi.

Spēli vārtos sāka Ivans Naļimovs, taču pēc trīs ielaistiem vārtiem nepilnās 14 minūtēs viņa vietā stājās Ēriks Vītols. Tomēr otrajā periodā divas ripas tika raidītas arī aiz Vītola muguras, un Skudra nolēma vārtos atgriezt Naļimovu, kurš aizvadīja atlikušo spēli, ielaižot vēl divas ripas. Par vārtsargu maiņām Larionovs teica, ka tas ir mājiens komandai, ka treneris nav apmierināts ar spēli. “Tas mums nāca par labu,” apstiprināja uzbrucējs.

“Tagad ir daudz vieglāk nekā pirmajās spēlēs. Esmu jau pieradis pie spēlētā hokeja, un esmu iejuties ģērbtuvēs,” par savu iejušanos KHL bilst hokejists. “Mani uzņēma labi, un jūtu arī treneru uzticēšanos. Progresēju ar katru spēli.” Pirms spēles Larionovs ir viens no tiem, kas dzied līdzi Latvijas himnai. Viņš saka, ka trīs gados, ko viņš aizvadīja Ziemeļamerikā, tādas izdevības nav bijis. Tāpēc viņš to dara tagad.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par