Ļašenko: Vairs nevienam cilvēkam Latvijā nav šaubas, ka stadions ir vajadzīgs

29/04/2024 17:22
Nokopēts
Vadims Ļašenko

Latvijas futbola federācijas (LFF) prezidents Vadims Ļašenko raidījumā “900 sekundes” komentējis savu pārvēlēšanu amatā, kā arī ieskicējis nākotnes plānus.

Ļašenko novērtēja, kāpēc LFF biedri arī šoreiz izteica viņam atbalstu vēlēšanās. “Pirmkārt, mēs izdarījām ļoti daudz, lai virzītos uz priekšu un attīstītu Latvijas futbolu. Atceramies, ka vēl pirms manas ievēlēšanas LFF bija atņemts sabiedriskā labuma statuss, kas tagad ir atgūts. Šobrīd virzāmies ar galveno stratēģisko jautājumu, runājot par stadionu. Uzlabojusies situācija klubos, palielinājies arī finansējums klubiem arī no UEFA, arī redzam, kā uzlabojas situācija sieviešu futbolā.”

“Vairāk akcentu liku uz savu programmu un idejām. Protams, ka pievēršu uzmanību kaut kādai kritikai, kas mums varētu būt noderīga nākotnē, attīstībai. Vairāk gan koncentrējos uz saviem darbiem, ko gribam izdarīt, īstenot. Ir pārvēlēta visa komanda, ar kuru es gāju, astoņi cilvēki, kuriem es uzticos un katram ir savas idejas,” norādīja Ļašenko.

Vēl Ļašenko skaidroja, kad būs lielāka konkrētība sakarā ar nacionālā stadiona būvniecību. “Varbūt ne līdz galam ir izstāstītas visas lietas un projekta plāns, jo, runājot ar potenciālajiem investoriem, gan ar UEFA un FIFA, gan ar valsti, bija jāsaprot, kur būvēsim šo stratēģiski svarīgo objektu. Galvenā uzvara ir tāda, ka vairs nevienam cilvēkam Latvijā nav šaubas, ka stadions ir vajadzīgs. To saprot absolūti visi cilvēki. Šobrīd vairāk diskusijas bija par vietu.”

“Mēs esam palikuši par pēdējo valsti Eiropā, kur nav atbilstošs UEFA 4. kategorijas stadions, kas atbilst, lai organizētu izlašu mājas spēles,” atzina Ļašenko. “Šobrīd ir “Daugavas” stadions, kas neatbilst. Tāpat ir “Skonto” stadions, kuru vispār šobrīd grib pārdot par 30 miljoniem. Līdz ar to, mums noteikti jāiet uz priekšu, lai Latvijā būtu mūsdienīgs un multifunkcionāls centrs un stadions.”

Ļašenko: Man ir patiess prieks par tik lielu biedru uzticību, mūs gaida lieli darbi

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
1.1
13.6
27.21
1.27
7.03
10.94
6.82
5.77
1.43
1.63
4.92
4.92
2.65
3.1
2.4
2.65
2.85
2.5
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām