Lasmanis: Ja mēs kvalificēsimies OS, tad būsim medaļās

29/11/2023 17:47
Nokopēts
Kārlis Lasmanis

Latvijas 3×3 basketbolists Kārlis Lasmanis sarunā raidījumā “Bufete” atklājis detaļas par savu gūto savainojumu, kā arī vērtējis Latvijas 3×3 izlases izredzes gaidāmajās Parīzes olimpiskajās spēlēs, ja tiks izcīnīta ceļazīme uz olimpisko turnīru.

Kādu laiku spēlēt basketbolu Lasmanim liedzis savainojums. “Spēles epizodē liku bumbu grozā no augšas, noslīdēja rokas no stīpas un ar inerci refleksā izdomāju palikt rokas apakšā, uzkrītot tām virsū. Sanāca salauzt labajai rokai mazos kauliņus, bet laiks ir pagājis. Sākumā bija sāpīgāk un domāju, ka būs jātaisa operācija, jo vienai rokai ir bijusi līdzīga operācija. Paņēmu pareizo laiku brīvu, nesen biju pie mikroķirurga un viņš teica, ka viss ļoti smuki izskatās un operācija nebūs jātaisa. Tagad jau var sākt trenēties ar bumbu.”

Tāpat Lasmanis komentēja iespējamo dalību Parīzes olimpiskajās spēlēs. “Domāju, ka visam vajadzētu būt kārtībā. Protams, ka sporta veids ir audzis, esam palikuši vecāki un lielajā sastāvā ir notikušas izmaiņas. Tagad skatos mazliet reālistiskāk, bet jebkurā gadījumā – ja mēs kvalificēsimies olimpiskajām spēlēm, tad, varbūt tas skan diezgan skaļi un pārliecināti, bet saku, ka mēs būsim medaļās,” izteicās Lasmanis. “Tāda ir mana pilna pārliecība. Protams, ka viss kas var notikt un var visādi būt. Domāju, ja nedabūsim medaļu, tad tas mums pašiem būs mazais fiasko. Būsim baigi vīlušies.”

 

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām