“Latgols” ar jaudīgu spēli uzbrukumā uzveic “Vaiņodi”

05/10/2019 21:25
Ludzas

Otro uzvaru aizvadītajās divās spēlēs izcīnījusi pagājušās sezonas “SynotTip” handbola virslīgas bronzas medaļniece Ludzas “Latgols”, kas savā laukumā ar 34:28 pieveica “Vaiņodi”.

“Latgols” pirmo spēli čempionāta aizvadīja 29. septembrī, viesos ar 29:26 uzvarot “ASK/LSPA”. Arī “Vaiņode” spēlēja tajā pašā dienā, tiesa, palika bez izcīnītiem punktiem, ar 30:32 atzīstot “Ogres” pārākumu.

Šīvakara spēli ar vārtiem iesāka Endijs Kušners un krievu leģionārs Boriss Cvetkovičs (2:0). “Vaiņodes” sastāvā līdera cienīgu sniegumu turpina demonstrēt Oskars Pāvils, kurš guva pirmos trīs no komandas četriem vārtiem (4:4). Vaiņodes handbolisti izgāza pirmā puslaika beigas, kad desmit minūtēs guva tikai trīs vārtus, netika galā ar “Latgola” uzbrukumu, un mājinieki ieguva 16:12 pārsvaru.

Arī otrā puslaika sākums labāks padevās “Latgolam” (21:14), un viesi bija spiesti pieprasīt pārtraukumu. Tas gan būtiski neko šajā spēlē vairs nemainīja, un “Vaiņode” nevienā brīdī netika tuvāk par pieciem vārtiem. Ludzānieši droši nospēlēja izskaņu un izcīnīja uzvaru ar rezultātu 34:28.

Ludzas sastāvā rezultatīvākais ar astoņiem vārtiem bija Endijs Kušners, bet piecus pievienoja Boriss Cvetkovičs. “Vaiņodes” sastāvā pārliecinoši labākais ar 11 vārtiem bija Oskars Pāvils.

Latgols – Vaiņode 34:28 (16:13)

Latgols: Endijs Kušners 8, Cvetkovičs 5, Strazds 4, Edgars Rancāns 4, Roberts Rancāns 3, Borodkins 3, Edijs Kušners 3, Lipskis 2, Pegasovs 1, Borisenko 1, Novikovs, Pjotrs Borisenko, Elvijs Kušners, Malahovs, Kalvāns, Grebeņņikovs

Vaiņode: Oskars Pāvils 11, Rihards Plūme 4, Mickus 4, Greikšs 3, Pumpurs 3, Pumpurs 2, Silnieks 1, Sproģis, Žentiņš, Kanenieks