”Latgols” sagādā pastarītei LSPA kārtējo zaudējumu

12/11/2017 18:02
latgols, sportazinas

Latvijas handbola Virslīgā sievietēm piekto uzvaru astoņos mačos izcīnīja SK ”Latgols” komanda, ka pārspēja pēdējā vietā esošo LSPA 30:25.

”Latgols” turnīra ievadā atrodas trešajā pozīcijā, sakrājot 10 punktus, bet pirmās divass vietās savukārt ieņem ”Stopiņu NHK” (septiņas uzvaras septiņos mačos – 14 punkti) un ”Jēkabpils SC” (septiņas uzvaras astoņās spēlēs).

LSPA savukārt savās pirmajās septiņās spēlēs zaudējusi septiņas reizes. Sporta akadēmija dala pēdējo vietu ar ”LAT-2002/Dobele”, turnīra gaitā zaudējot krietni vairāk vārtu kā gūstot (vārtu attiecība mīnus 82).

Spēle ritēja punkts punktā, turklāt LSPA prata izvirzīties vadībā 8:6. Pēc šāda notikuma pavērsiena viesu komanda pieprasīja pārtraukumu un prata atgūties – 10:8. LSPA gan demonstrēja atzīstamu sniegumu un pēc pirmā puslaika bija vadībā 16:13.

Otrajā spēles nogrieznī ”Latgols” kādu laiku bija iedzinējos, taču LSPA nerealizēja piecus uzbrukumus pēc kārtas un iekrāto pārsvaru 18:15 likvidēja – priekšā jau bija ”Latgols” 21:19. Spēles turpinājumā bija vērojama spraiga cīņa, tomēr ”Latgols” neļāva LSPA izcīnīt pirmo uzvaru šosezon.