Latiševa-Čudare ar personisko rekordu nesasniedz U-23 Eiropas čempionāta finālu

Tallina, 9.jūl., LETA. Neraugoties uz jaunu personisko rekordu, Latvijas skrējēja Gunta Latiševa-Čudare ceturtdien nesasniedza Igaunijā notiekošā U-23 Eiropas čempionāta finālu 400 metru sprintā.

Pēdējā no trim priekšskrējieniem Latiševa-Čudare finišēja pēc 52,60 sekundēm, savā skrējienā ierindojoties trešajā pozīcijā. No otrās vietas, kas garantētu dalību finālā, latviete atpalika par 0,14 sekundēm.

Jaunais personiskais rekords Latiševai-Čudarei ļāva ieņemt devīto vietu 20 vieglatlētu konkurencē.

Jau vēstīts, ka ar pieticīgiem rezultātiem Eiropas čempionātu ceturtdien uzsāka citi Latvijas sportisti.

Vispirms lodes grūdēja Linda Ozola veica divus nesekmīgus mēģinājumus, bet trešajā latvietes raidītā lode lidoja 14,14 metru tālumā, ar ko nepietika fināla sasniegšanai. Ar uzrādīto rezultātu Ozola ierindojās 19.pozīcijā, bet kā pēdējā finālu ar 15,41 metru tālu raidījumu sasniedza Polijas sportiste.

Tikmēr 100 metru sprintā priekšskrējienos Kristaps Zūdiņš ar 11,05 sekundēm savā skrējienā bija pēdējais, astotais. Lai sasniegtu pusfinālu Zūdiņam bija jāskrien ātrāk par 10,66 sekundēm, un sacensību noslēgumā latvietim 30.pozīcija 32 sprinteru konkurencē.

Vēlāk ceturtdien Uģis Jocis piedalīsies 1500 metru skrējienā, savukārt Reinis Hartmanis skries 10 000 metru garu distanci. Tikmēr kvalifikācijas sacensībās šķēpa mešanā piedalīsies Katrīna Sirmā.

U-23 Eiropas čempionāts vieglatlētikā no 9. līdz 12.jūlijam norisinās Igaunijas galvaspilsētā Tallinā. Latviju šajās sacensībās pārstāvēs 20 sportisti.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par