Latvieša “Virtus.pro” zaudē pirmo spēli, bet izcīna uzvaru izšķirošajā mačā

12/12/2020 13:45
Mareks

Vakar divas spēles CS:GO disciplīnā aizvadīja Mareka “YEKINDAR” Gaļinska CIS reģiona komanda “Virtus.pro”. Dienas pirmajā mačā pretī stājās komanda “forZe”, pret kuru piedzīvots sāpīgs zaudējums. Otrajā cīņā pret “Espada”, kas bija izšķirošā, lai saglabātu vietu turnīrā, izdevās izcīnīt uzvaru.

Pirmā spēle tika aizvadīta pret Krievijas komandu “forZe”, kuri turnīra iepriekšējā mačā pārspēja citu Krievijas sastāvu “Espada”. Spēle starp “Virtus.pro” un “forZe” sākās kartē “Mirage”, ko bija izvēlējusies komanda no Krievijas. Spēles sākums labāk padevās CIS reģiona komandai, kura izvirzījās vadībā ar rezultātu 5:2, taču turpinājums padevās ne tik veiksmīgs un pirmais puslaiks noslēdzās ar “forZe” pārsvaru – 9:6. Otrā puslaika sākums atkal lielisks padevās “Virtus.pro”, atspēlējoties un atrodoties vadībā 12:11, taču tā beigas vēlreiz lieliski nospēlēja “forZe”, uzvarot piecos raundos pēc kārtas un izcīnot panākumu 16:12.

Otrā karte tika aizvadīta “Dust2”. Pēc astoņiem raundiem rezultāts vēstīja 4:4 un bija gaidāma līdzīga cīņa. Tomēr turpinājums lieliski nospēlēja Krievijas sastāvs, pirmajam puslaikam vēstot 10:5 “forZe” labā. Otrajā puslaikā fantastisku atspēlēšanos veica CIS sastāvs, zaudējot tikai trīs raundus un otro karti noslēdzot ar rezultātu 16:13 un panākot rezultātu 1-1.

Trešā, izšķirošā karte bija “Train”. Līdzīgi kā pirmajā spēles kartē, lielisks sniegums izdevas “Virtus.pro”, izvirzoties vadībā ar 6:1. Turpinājumā astoņus raundus lieliski nospēlēja “forZe” un pirmais puslaiks, gluži kā pirmajā kartē, noslēdzās ar rezultātu 9:6. Otrajā puslaikā abas komandas divas reizes pēc kārtas apmainījās ar trīs uzvarētiem raundiem pēc kārtas, rezultātam vēstot 15:12 “forZe” labā. Tas nozīmēja, ka, lai uzvarētu šo spēli, būs nepieciešams izcīnīt uzvaru vēl vienā raundā. Tas viņiem arī izdevās, noslēdzot karti ar rezultātu 16:12 un uzvarot spēli 2-1.

“YEKINDAR” parādīja labāko sniegumu komandā, 66 reizes nogalinot savus pretspēlētājus un nomirstot 58 reizes. Uzvarētājiem labākais bija Andrejs “Jerry” Mehrjakovs, kura rēķinā 65 reizes nonāvēti pretinieki, 49 nāves un reitings 1.24.

Lai saglabātu savu vietu “DreamHack Open December 2020” turnīrā, “Virtus.pro” bija nepieciešama uzvara. Izšķirošajā cīņā pretim stājās vēl viena Krievijas komanda “Espada”, kuri turnīra pirmajā psēlē zaudēja “forZe”, bet cīņā par neizkrišanu no turnīra jau pēc divām spēlēm ar 2-0 pārspēja “XSET” dāmu sastāvu.

“Espada” izvēle krita par labu kartei “Mirage”. Pirmās kartes pirmajā puslaikā abas komandas parādīja izrāvienu spēli. Pirmais no tiem izdevās “Espada” sastāvam, bet uz to atbildēja arī “Virtus.pro”, pirmajam puslaikam noslēdzoties ar 8:7 Krievijas komandas labā. Otro puslaiku labi turpināja “Espada” vienība, izvirzoties vadībā 12:7, tomēr CIS komanda veica atspēlēšanos un pirmajā kartē bija nepieciešams papildlaiks. Pirmais papildlaiks noslēdzās neizšķirti 18:18, tāpēc bija nepieciešams arī otrais papildlaiks, kurā veiksmīgāki izrādījās “Virtus.pro”, izcīnot uzvaru pirmajā kartē ar rezultātu 22:20

Otrā karte tika izvēlēta “Inferno”. Pirmais puslaiks atkal padevās ļoti līdzīgs un noslēdzās ar 8:7, šoreiz “Virtus.pro” labā. “Espada” spēlētājiem padevās veiksmīgs otrā puslaika sākums, panākot 12:11 savā labā. Tomēr CIS reģiona spēlētāji nevēlējās situāciju padarīt saspringtāku, un ar lieliskiem pieciem raundiem noslēdza spēli, uzvarot karti ar 16:12. Lielisku spēli aizvadīja “Virtus.pro” krievs Džami “Jame” Ali ar 55 nonāvētiem pretiniekiem un tikai 35 nāvēm. “YEKINDAR” rēķinā 51 nogalināts pretinieks un 46 nāves. Zaudētājiem veiksmīgākais bija Dmitrijs “Dima” Bandurka.

Ar šo uzvaru “Virtus.pro” nodrošināja vietu “DreamHack Open December 2020” turnīra pusfinālā, kur šovakar 21:00 tiksies ar vēl vienu Krievijas komandu “Gambit”.