Latvieša “YEKINDAR” pārstāvētā “Virtus.pro” pārliecinoši sāk “DreamHack Open December 2020” turnīru

11/12/2020 11:17

Vakar ar lielisku sniegumu “DreamHack Open December 2020” turnīru CS:GO disciplīnā iesāka turnīra galvenie favorīti “Virtus.pro”, kuru sastāvā spēlē arī latvietis Mareks “YEKINDAR” Gaļinskis. Ar šo uzvaru “Virtus.pro” pagarināja savu nezaudēto spēļu sēriju līdz pieciem mačiem. Jāpiebilst, ka pretinieku komanda “XSET”  ir sieviešu CS:GO komanda, kura laiku pa laikam uzspēlē arī pret vīriešiem.

Pirmo karti, “Dust2”, izvēlējās dāmas. Jau no spēles sākuma “Virtus.pro” vīri neizrādīja viņām nekādu solidaritāti, uzvarot pirmo puslaiku 11:4. Otrais puslaiks atkal iesākās ar diviem “XSET” uzvarētiem raundiem, tomēr “Virtus.pro” vēlējās uzvarēt šo karti ātri, ko arī panāca, uzvarot piecus raundus pēc kārtas un noslēdzot “Dust2” ar rezultātu 16:6.

Kartē “Vertigo” bija sagaidāma līdzīga spēle kā “Dust2”, ar pārliecinošu CIS reģiona komandas dominanci pār “XSET” dāmām. Prognoze arī piepildījās, pirmo puslaiku ar rezultātu 13:2 esot vadībā “Virtus.pro”. Otrajā puslaikā “XSET” nespēja atrast pretargumentus dominējošajiem “Virtus.pro” spēlētājiem un rezultāts vēstīja 16:5 “Virtus.pro” labā, kuri izcīnīja uzvaru visā spēle ar 2-0. Uzvarētājiem labākais bija kazahs Timurs “buster” Tulepovs ar 41 noogalinātu pretinieku, 27 nāvēm un reitingu 1.50. Dāmām no “XSET” labākā bija zviedriete Zainaba “zAAz” Turkija, kurai 26 reizes izdevās nogalināt “Virtus.pro” spēlētājus un nomira 35 reizes. Latvietim “YEKINDAR” spēlē 32 nogalināti pretinieki, 21 nāve un reitings 1.39.

Nākamo spēli “Virtus.pro” aizvadīs šodien, kad tiksies ar Krievijas komandu “forZe”.

Pieslēgties

Dienas fokusā

26/02/2021 12:35

Latvijas basketbola izgāztā iespēja – kad un kur būs nākamā?

Visiem labi zināms tikko piedzīvotais Latvijas vīriešu basketbola izlases fiasko 2022. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā, tāpat arī nesenie notikumi ar sieviešu valstsvienības netikšanu uz Eiropas čempionātu. Daudz apskatīts, analizēts…