Latvieša “YEKINDAR” “atmošanās” trešajā kartē veicina “Virtus.pro” atspēlēšanos

03/04/2021 20:42
Mareks

“ESL Pro League Season 13” “CS:GO” izslēgšanas turnīra pirmo kārtu pārvarējusi Mareka “YEKINDAR” Gaļinska pārstāvētā “Virtus.pro”, kas ar 2-1 sērijā pieveica “ENCE”. Trešajā kartē CIS reģiona vienība veica fantastisku atspēlēšanos no praktiski zaudētas spēles, ko veicināja latvieša parādītā snieguma uzlabošanās.

Spēles pirmo karti lielisku uzsāka “Virtus.pro”, izvirzoties vadībā 5:0, tomēr pretiniekiem izdevās pietuvoties līdz minimālai starpībai, bet puslaika otru pusi atkal veiksmīgi aizvadīja CIS vienība, esot vadībā 10:5. Arī otrajā puslaikā “ENCE” nespēja atrast pretargumentus latvieša pārstāvētās komandas veiksmīgajam sniegumam, kartei noslēdzoties 16:6 “Virtus.pro” labā.

Spēles otrajā kartē “Train” abas komandas aizvadīja līdzīgu puslaiku, minimāli labākiem esot Eiropas vienībai. Tikmēr otrajā puslaikā “YEKINDAR” ar saviem komandas biedriem ne reizi neizdevās uzlauzt “ENCE” aizsardzību, pārliecinoši piekāpjoties kartē ar 7:16. Ļoti labu sniegumu starptautiskajā komandā parādīja “Sniper” pozīcijas spēlētājs, soms Aleksis “allu” Jalli, kurš 17 reizes uzvarēja dueli pret pretinieku, bet savu dzīvību atdeva vien septiņas reizes.

Spēles izšķirošajā kartē, par kuru kļuva “Dust 2”, katastrofālu “Ts” jeb uzbrukuma pusi aizvadīja “Virtus.pro” vienība, īpaši “YEKINDAR”, kurš pirmajā puslaikā spēja neitralizēt vien trīs “ENCE” spēlētājus, bet pats mira 14 reizes. Puslaiks noslēdzās 12:3 “ENCE” labā. Arī kartes otrās daļas pirmos trīs raundus uzvarēja Eiropu pārstāvošā organizācija, esot priekšā ar 12 mačpunktiem un, atrodoties viena uzvarēta raunda attālumā no uzvaras spēlē. Tomēr pavisam citus “apgriezienus” ieslēdza latvietis, kas veicināja “Virtus.pro” atspēlēšanos un pagarinājuma panākšanu. Pirms pagarinājuma latvieša bilance bija 23 nošauti pretinieki un 23 nāves. Pagarinājuma pirmais puslaiks noslēdzās 17:16 CIS organizācijas labā, bet otrās puses pirmo raundu uzvarēja “ENCE”, panākot 17:17. Taču atlikušajos divos raundos latvietis ar komandas biedriem nepieļāva vaļības un ar 19:17 spēja noslēgt fantastisko atspēlēšanos un turpinās dalību turnīrā. Tikmēr starptautiskajai vienībai “ESL Pro League Season 13” noslēdzās. Šī ir pirmā reize CS:GO vesturē, kad kāda komanda atspēlējas no rezultāta 3:15 “Dust 2” kartes “CT” pusē.

Labākais uzvarētāju rindās bija Džami “Jame” Ali, kuram 64 uzvarēti dueļi un 44 reizes atdota dzīvība. “YEKINDAR” parādīja statistiski vājāko sniegumu līdz šim turnīrā, spēli noslēdzot ar 53 nogalinātiem pretiniekiem un 58 nāvēm. Par “ENCE” labāko spēlētāju sērijā kļuva polis Pāvels “dycha” Diha, kurš 66 reizes bija labāks par pretiniekiem, bet mira 52 reizes.

Otro spēli izslēgšanas spēlēs “Virtus.pro” aizvadīs svētdien, kad 20:00 spēkosies ar “Complexity” un “Natus Vincere” dueļa uzvarētāju, kurš risinās sestdienas vakarā.