NHL pārbaudes spēlēs laukumā dodas tikai Ābols

19/09/2019 09:08

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) šonakt aizvadītas kārtējās pārbaudes spēles.

22 gadus vecā Latvijas izlases uzbrucēja Rūdolfa Balcera pārstāvētā Otavas “Senators” ar 4:3 savu skatītāju priekšā pārspēja Toronto “Maple Leafs” hokejistus. Jau cīņas pirmajā periodā “Sens” spēja izvirzīties vadībā ar divu vārtu pārsvaru, bet otrajā periodā Viljamss Nīlanders rezultāta starpību samazināja līdz minimumam.

Arī turpinājumā veiksmīgāk spēlēja mājinieki, ar vārtu guvumu un piespēli izceļoties komandas jaunieguvumam uzbrukumā Konoram Braunam.

Naktī uz svētdienu “Senators” mājās spēlēs ar Monreālas “Canadiens”, bet tad, pirms NHL pamatturnīra sākuma, dosies trīs pārbaudes spēļu izbraukuma sērijā: divas spēles pret Vankūveras “Canucks”, bet viena pret Monreālas “Canadiens”.

23 gadus vecais Latvijas izlases uzbrucējs Rodrigo Ābols sākotnēji bija ārpus Floridas “Panthers” pieteikuma, tomēr beigās devās laukumā, neizceļoties ar rezultatīvām darbībām. Viņa pārstāvētā komanda ar 3:4 atzina Monreālas “Canadiens” pārākumu.

“Pantēras” pārbaudes spēlēs piedzīvojušas trīs zaudējumus pēc kārtas, bet naktī uz rītdienu komanda vēlreiz tiksies ar “Canadiens”.

Savukārt Vašingtonas “Capitals” treniņnometnē esošais aizsargs Kristofers Bindulis nedevās laukumā vienības panākumā ar 3:2 pār Stenlija kausa čempioni Sentluisas “Blues”.

Jau vēstījām, ka no Vankūveras “Canucks” treniņnometnes atskaitīts jaunais vārtsargs Artūrs Šilovs, kurš gaidāmajā sezonā spēlēs Ontario hokeja līgas klubā Berijas “Colts”.