Latvieši atkal rezultatīvi Čehijā, bet komandām mainīgas sekmes

05/01/2018 22:50

Šodien spēles Čehijas augstākajā hokeja līgā aizvadīja latviešu pārstāvētās komandas, kas cīnījās ar mainīgām sekmēm.

Oskara Cibuļska un Andra Džeriņa pārstāvētā Hradeckrālovas “Mountfield” ar rezultātu 4:0 (0:0, 3:0, 1:0) pieveica Vītkovices “Ridera”.

Džeriņa kontā rezultatīva piespēle, kad tika atklāts spēles rezultāts. Kopumā uzbrucējs 16 minūšu laikā divas reizes meta pa vārtiem, uzvarēja deviņos no 17 iemetieniem un tika pie pozitīva lietderības koeficienta +1.

Tikmēr Cibuļskis spēlēja nepilnas 20 minūtes un tika pie lietderības koeficienta +1.

Tikmēr citā mačā Roberta Bukarta un Ralfa Freiberga pārstāvētā “Aukro Berani” mājās ar 2:4 (0:0, 1:2, 1:2) zaudēja Prāgas “Sparta” hokejistiem.

Bukarts laukumā pavadīja 19 minūtes, kurās izcēlās ar vārtu guvumu, diviem metieniem pa vārtiem un bloķētu metienu, spēli noslēdzot lietderības koeficientu -1.

Savukārt Freiberga kontā rezultatīva piespēle komandas otrajos vārtos, bet kopumā laukumā pavadītas 22 minūtes, kuru laikā vienreiz mests pa vārtiem, izdarīts viens spēka paņēmiens un lietderības koeficients -1.

Freibergs spēles beigās arī saņēma noraidījumu, jo saķērās ar pretinieku spēlētāju.