Latvieši plosās Čehijā un kaldina savu komandu uzvaras

21/11/2017 22:10
cibulskis, sportazinas

Šovakar mačus aizvadīja Čehijas spēcīgākajā hokeja līgā spēlējošie Latvijas hokejisti. Andra Džeriņa un Oskara Cibuļska pārstāvētā ”Mountfield” pārspēja ”Vitkovice” 6:3, bet Roberta Bukarta un Ralfa Freiberga ”Zlin” uzveica Prāgas ”Sparta” 3:1.

Andris Džeriņš un Oskars Cibuļskis šovakar aizvadīja produktīvu sniegumu, kaldinot savas komandas uzvaru viesos. Džeriņš šajā spēlē padeva divas piespēles (0+2), bet Cibuļskis atzīmējās ar vārtu guvumu (1+0). Lai arī pēc nospēlētām 15 minūtēm rezultāts vēstīja 2:0 par labu ”Vitkovice”, spēles otrajā trešdaļā rezultāts atkal bija līdzvērtīgs – 3:3.

Otrajā spēles posmā ”Mountfield” guva divus vārtus, abos piedaloties Džeriņam un atzīmējoties ar rezultatīvu piespēli. Trešajā trešdaļā ”Mountfield” pilnībā dominēja pār savu pretinieci Mihals Dragūns pirmo reizi spēlē viesus izvirzīja vadībā, bet rezultātu 5:3 panāca Cibuļskis. Spēles izskaņā tukšos vārtos ripu raidīja Rudolfs Červenijs, mačam noslēdzoties 6:3.

Citā mačā  Roberta Bukarta un Ralfa Freiberga ”Zlin” uzvarēja Prāgas ”Sparta” 3:1. ”Zlin” spēles laikā ne reizi neatradās iedzinējos. Pirmā trešdaļa noslēdzās bez gūtajiem vārtiem, bet otrajā rezultātu pēc Bukarta piespēles atklāja Zdeneks Okals. Nedaudz vēlāk ”Zlin” realizēja vairākumu, kurā atkal precīzs bija Okals, taču šoreiz ne tikai pēc Bukarta, bet arī pēc Freiberga piespēles.

Trešajā mača nogrieznī rezultātu līdz minumam samazināja ”Sparta”, taču atkal pēc Bukarta piespēles rezultātu izdevās palielināt Antoņinam Honejsekam – 3:1. Latviešu pārstāvji piedalījās visos vārtu guvumus, Bukartam attiecīgi nopelnot trīs piespēles (0+3) un Freibergam tiekot pie viena rezultativitātes punkta (0+1).

14. Jihlava 23 5 3 3 12 47:63 24

(Vieta, Komanda, Spēles, Uzvaras, Uzvaras Papildlaikā, Zaudējumi papildlaikā, Zaudējumi, Vārtu attiecība, Punkti)

Zviedrijas čempionāta spēlē zaudējumu piedzīvoja Rodrigo Ābola ”Orebro”, kas cieta sagrāvi pret ”Rogle” 1:6. Ābols šajā spēlē palika bez punktiem. Vācija zaudējumu cieta Arvīda Reķa ”Panther”, kas bullīšos piekāpās ”Ingolstadt” 1:2. Reķis ar rezultativitātes punktiem neizcēlās. Savukārt Šveices līgā zaudējums Ivara Punnenova ”Tigers”, kas piekāpās 3:4 ”Ajoie”.