Latvieši turpina “spridzināt” KHL mačos, kopā sakrājot piecus punktus

04/09/2021 19:52
Jānis Jaks

Ar rezultatīvu sniegumu Kontinentālās hokeja līgas (KHL) sestdienas mačos izcēlušies visi latviešu leģionāri – ar vārtiem un piespēli atzīmējās Jānis Jaks, divas rezultatīvas piespēles atdeva Miks Indrašis, bet Rihards Bukarts vienreiz rezultatīvi asistēja savas komandas vārtu guvumā.

Jaka pārstāvētā “Sochi” sīvā cīņā papildlaikā ar 6:5 pārspēja cita latviešu hokejista Mika Indraša Maskavas apgabala “Vityaz”. Sākumā Jaks rezultatīvi asistēja vienības trešajā vārtu guvumā, kad 3:0 panāca “Sochi” uzbrucējs Martins Bakoss, bet vēlāk pielika punktu spēlei, gūstot vārtus papildlaika 46 sekundē. Latvietis laukumā pavadīja 20 minūtes un 59 sekundes, kuru laikā meta pa vārtiem ar 100% precizitāti.

Indrašis, savukārt, mačā pret “Sochi” izcēlās ar divās rezultatīvām piespēlēm “Vityaz” pēdējos divos vārtu guvumos. Uzbrucējs laukumā pavadītajās 17 minūtēs un 48 sekundēs veica divus metienus pa vārtiem un vienu reizi neveiksmīgi stājās iemetiena aplī.

Citā šīs dienas mačā pie personīgā panākuma tika arī latviešu uzbrucējs Rihards Bukarts, kurš, laukumā pavadot 16 minūtes un 42 sekundes, nespēja palīdzēt sevis pārstāvētajai Vladivostokas “Admiral” pēcspēles metienu sērijā pieveikt Omskas “Avangard” Spēle noslēdzās ar rezultātu 4:3 Omskas komandas labā. Bukarts rezultatīvi piespēlēja vienības trešajā vārtu guvumā, palīdzot komandai izlīdzināt rezultātu un panākt papildlaiku. Tāpāt latvietis vienu reizi ar metienu apdraudēja pretinieku vārtus.

Citās šīvakara spēlēs Pekinas “Kunlun Red Star” ar 4:3 pieveica Kazaņas “Ak Bars”, bet ar identisku rezultātu pēcspēles metienu sērijā Sanktpēterburgas SKA pārspēja Jaroslavļas “Lokomotiv”. Tāpat vēl vienā sestdienas duelī Ņižņekamskas “Neftekhimik” pārspēja Helsinku “Jokerit”, kuru vairs nepārstāv latviešu vārtsargs Jānis Kalniņš.