Ķēniņam piespēle zaudējumā pret Smirnova “Servette”

18/10/2019 23:35

Latvijas hokejisti, kuri spēlē dažādās Eiropas hokeja līgās, piektdien netika pie rezultativitātes punktiem.

Čehija

Aizsarga Gunta Galviņa pārstāvētā Tršinecas “Ocelari” Čehijas spēcīgākās līgas cīņā ar rezultātu 2:5 (0:0, 1:2, 1:3) viesos piekāpās Pardubices “Dynamo” komandai.

Galviņš šajā spēlē ar rezultativitātes punktiem neizcēlās. Viņš uz ledus bija 20 minūtes un sešas sekundes, kuru laikā četras reizes meta pa pretinieku vārtiem, spēli pabeidzot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Tikmēr aizsargs Oskars Cibuļskis un uzbrucējs Māris Bičevskis nespēlēja Hradeckrālovas “Mountfield” uzvarā viesos ar 2:0 (1:0, 0:0, 1:0). Kluba mājaslapā viņu nespēlēšanas iemesli nav minēti.

Vēl citā spēlē uzbrucēja Roberta Bukarta pārstāvētā Ostravas “Ridera” ar rezultātu 2:0 (0:0, 1:0, 1:0) pārspēja “Litvinov” vienību. Bukarts spēlē nepiedalījās veselības problēmu dēļ, norādīts vienības mājaslapā.

Vācija

Uzbrucējs Rihards Bukarts piektdien kaldināja viņa pārstāvētās Vācijas spēcīgākās līgas (DEL) komandas Diseldorfas EG uzvaru ar rezultātu 4:0 (1:0, 3:0, 0:0) pret savu bijušo klubu Berlīnes “Eisbaren”.

Bukarts laukumā bija 13 minūtes un 18 sekundes, kuru laikā latvietis rezultativitātes punktus neguva, taču izdarīja trīs metienus pa vārtiem un nopelnīja divus noraidījumus. Bukarts spēli pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Šveice

Šveices Nacionālās līgas (NLA) spēlē perspektīvā uzbrucēja Denisa Smirnova pārstāvētā Ženēvas “Servette” ar rezultātu 2:1 (1:0, 0:0, 1:0) pārspēja cita latviešu uzbrucēja Ronalda Ķēniņa pārstāvēto “Lausanne”.

Smirnovs spēlēja 11 minūtes un 43 sekundes, kuru laikā talantīgais uzbrucējs divreiz meta pa pretinieku vārtiem un uzvarēja divos no pieciem iemetieniem. Latvietis spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

“Servette” rindās šoreiz nebija aizsargs Sandis Smons, kurš iepriekš uz pirmo komandu tika izsaukts pamatsastāva aizsargu traumu dēļ. Viņš laukumā parasti bija vien dažas minūtes.

Tikmēr Ķēniņš šoreiz spēlēja 18 minūtes un 26 sekundes. Viņš trīs reizes meta pa vārtiem, izdarīja vienu rezultatīvu piespēli, kā arī bloķēja vienu pretinieku metienu. Ķēniņš bija starp retajiem “Lausanne” spēlētājiem, kurš maču pabeidza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Vēl citā duelī vārtsarga Ivara Punnenova un uzbrucēja Toma Andersona pārstāvētā Langnau “Tigers” ar 3:4 (1:2, 0:0, 2:1, 0:1) papildlaikā piekāpās “Ambri-Piotta” vienībai.

Punnenovs šajā spēlē palika rezervē, bet Andersons laukumā bija četras minūtes un 41 sekundi, kuru laikā viņš ar ievērības cienīgām darbībām neizcēlās.