Video. Latviešu aizsargs Kristaps Sotnieks iemet divus vārtus pret KHL grandu CSKA

20/12/2016 20:04

Latviešu aizsargs Kristaps Sotnieks otrdien iemeta divus vārtus Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē, bet tas neglāba Arta Ābola trenēto Toljati “Lada” komandu, kuras vārtus sargāja Edgars Masaļskis, no zaudējuma līgas grandam Maskavas CSKA.

Aizvadītajā mačā “Lada” savā laukumā līdzīgā cīņā cieta neveiksmi ar rezultātu 4:5 (2:1, 0:1, 2:3).

“Lada” rezultātu atklāja jau trešajā minūtē, kad izcēlās Viktors Komarovs, tomēr nieka 19 sekundes vēlāk Masaļska sargāto cietoksni iekaroja Gregs Skots un CSKA panāca izlīdzinājumu 1:1. Tomēr sestajā minūtē, spēlējot vairākumā, izcēlās Sotnieks un atguva mājiniekiem vadību, bet otrajā trešdaļā Maksims Mamins panāca 2:2.

Izšķirošais periods “Lada” komandai iesākās neveiksmīgi, jo CSKA labā 27 sekunžu laikā vārtus iemeta Kirils Petrovs un Džefs Plets. Tomēr trešdaļas vidū “Lada” nepilnu divu minūšu laikā atspēlējās, kad izcēlās Andrejs Ivanovs un Sotnieks, kurš atkal bija precīzs vairākumā, rezultātam jau kļūstot 4:4.

Tomēr 55.minūtē pēc vairākiem metieniem Deniss Deņisovs izrāva grūtu uzvaru CSKA vienībai.

Sotnieks nospēlēja 20 minūtes un 52 sekundes, kas bija ilgākais laiks visā mačā, izceļoties ar pieciem metieniem, diviem bloķētiem raidījumiem un diviem spēka paņēmieniem.

Savukārt Masaļskis, kurš aizvadīja pirmo maču kopš 22.novembra, atvairīja 41 no 46 pretinieku raidījumiem.

Šajā sezonā Sotnieks 39 spēlēs izcēlies ar sešiem gūtajiem vārtiem un piecām rezultatīvām piespēlēm.

Visas līgas un Rietumu konferences līdere ar 98 punktiem 39 spēlēs ir Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētā Sanktpēterburgas SKA, par četriem punktiem apsteidzot CSKA vienību, tomēr tā jau aizvadījusi par trim cīņām vairāk.

Savukārt Latvijas komanda Rīgas “Dinamo” šīs konferences kopvērtējumā ar 34 punktiem 40 cīņās ir pēdējā starp 14 komandām, bet no izslēgšanas turnīra zonas tā atpaliek par 26 punktiem.

Tikmēr Austrumu konferencē vadībā ar 87 punktiem 40 mačos atrodas Gagarina kausa čempione Magņitogorskas “Metallurg”, kamēr “Lada” ar 48 punktiem ieņem 12.pozīciju starp 15 vienībām, no izslēgšanas spēļu zonas atpaliekot par astoņiem punktiem.