Latviešu duelī Spānijā Pasečņiks piekāpjas Laksam

11/11/2017 22:11
Anžejs Pasečņiks, Sportazinas.com

Mārtiņa Laksas pārstāvētā Kompostelas “Rio Natura Monbus Obradoiro” sestdien Spānijas basketbola čempionāta (ACB) mačā ar rezultātu 79:65 (17:20, 15:13, 22:16, 25:16) savā laukumā pārspēja Grankanārijas “Herbalife” ar Anžeju Pasečņiku sastāvā.

Lielāka loma laukumā šajā spēlē bija Pasečņikam, taču viņu pievīla metienu precizitāte. Viņš 21 minūtē un 11 sekundēs iemeta vienu no pieciem divpunktu metieniem, divus no sešiem soda metieniem un aizmeta garām savu vienīgo tālmetienu.

Tāpat viņam četras atlēkušās bumbas, viena pārtverta piespēle, viena kļūda, divas piezīmes, četri noteikumu pārkāpumi un viens efektivitātes koeficienta punkts.

Tikmēr Laksa piecās minūtēs un 17 sekundēs aizmeta garām pa vienam divpunktu metieniem un tālmetienam. Viņam arī viena atlēkusī bumbas, divas piezīmes un negatīvs efektivitātes koeficienta rādītājs -3.

Uzvarētājiem rezultatīvākais ar 20 punktiem bija amerikānis Mets Tomass, bet viesiem ar 13 punktiem atzīmējās Dominikānas basketbolists Euliss Baes.

Spānijas čempionāta kopvērtējuma tabulā līderpozīciju ar septiņām uzvarām septiņās spēlēs ieņem Madrides “Real”, bet otrā ar sešiem panākumiem tikpat mačos ir iepriekšējās sezonas čempione “Valencia Basket”.

“Rio Natura Monbus Obradoiro” ar sešām uzvarām astoņās spēlēs ir trešā, bet tai ar pieciem panākumiem septiņās cīņās seko Rodiona Kuruca pārstāvētā Barselonas “Lassa” un Fuenlavradas “Montakit”, kur spēlē Rolands Šmits.

“Herbalife” ar piecām uzvarām astoņos mačos ir sestā, Latvijas izlases kapteiņa Jāņa Blūma pārstāvētā Saragosas “Tecnyconta” ar trim panākumiem septiņās cīņās ir desmitā, bet Jāņa Timmas un Rinalda Mālmaņa pārstāvētā Vitorijas “Baskonia” ar tādu pašu bilanci atrodama 12.pozīcijā 18 komandu konkurencē.