Latviešu duelī Vaņins apsēlē Ošu, Šteinbors palīdz “Arka” pārtraukt zaudējumu sēriju

17/03/2019 20:05

Latvijas futbola izlases aizsarga Mārča Oša pārstāvētā Neišateles “Xamax” komanda svētdien cieta zaudējumu Šveices augstākās līgas mačā.

“Xamax” viesos ar 1:2 (0:0) piekāpās “Zurich” komandai, kuras rezervē bija Latvijas izlases pamatvārtsargs Andris Vaņins. Ošs laukumā bija visas 90 minūtes.

Spēles 56. minūtē viesus vadībā izvirzīja Pjetro di Nardo, bet mača priekšpēdējā desmitminūtē Benžamins Kololli un Stīvens Odijs satrieca “Xamax” aizsardzību, nodrošinot mājiniekiem uzvaru.

Ošs, Vaņins un Roberts Uldriķis ir iekļauti Latvijas futbola izlases sastāvā pirmajiem diviem mačiem 2020.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā.

Šveices superlīgas kopvērtējuma līderpozīcijā ar 25 spēlēs iekrātiem 66 punktiem ir čempione Bernes “Young Boys”, bet ceturtajā pozīcijā ar 33 punktiem ir “Zurich”, kamēr “Sion” ar 26 punktiem ir astotā. Tikmēr Neišateles “Xamax” ar 22 punktiem ieņem priekšpēdējo vietu desmit komandu konkurencē.

Latviešu futbola vārtsargs Pāvels Šteinbors svētdien aizvadīja “sauso” spēli Polijas augstākajā līgā, palīdzot Gdiņas “Arka” komandai izcīnīt vienu punktu.

“Arka” viesos cīnījās neizšķirti 0:0 (0:0) ar Ļubinas “Zaglebie”, tādējādi pārtraucot piecu zaudējumu sēriju. Šteinbors laukumā pavadīja visas 90 minūtes.

Polijas čempionāta līdere ar 53 punktiem 26 mačos ir Gdaņskas “Lechia”. Savukārt Igora Tarasova pārstāvētā Vroclavas “Slask” ar 27 punktiem ir 11. vietā, bet Gdiņas “Arka” ar 26 punktiem atrodas 14. pozīcijā.

Kad katra vienība turnīrā būs aizvadījusi pa 30 mačiem, čempionāts tiks sadalīts divās daļās – čempiontitulu sadalīs astoņi vadošie klubi, kamēr pārējie astoņi cīnīsies par vietas saglabāšanu elites divīzijā.