Latviešu duelis Itālijā: Bertāns uzveic Strautiņu

13/01/2019 21:53

Latviešu basketbolists Dairis Bertāns svētdien guva 14 punktus Itālijas A sērijas mačā, kurā viņa pārstāvētā valsts čempione Milānas “AX Armani Exchange Olimpia” svinēja uzvaru.

Milānas basketbolisti viesos ar rezultātu 77:73 (23:13, 13:22, 16:21, 25:17) pārspēja Artūra Strautiņa pārstāvēto Triestes “Alma”.

Bertāns šajā duelī nospēlēja 25 minūtes, kuru laikā realizēja trīs no sešiem divpunktu metieniem, divus no četriem tālmetieniem un divus no trīs soda metieniem.

Tāpat viņš izcīnīja trīs atlēkušās bumbas, vienu reizi pārkāpa noteikumus un izprovocēja divas piezīmes, tikdams pie 12 efektivitātes koeficienta punktiem.

Tikmēr Strautiņš 12 minūtēs aizmeta garām pa vienam divpunktu metieniem un tālmetienam, pieļāva vienu kļūdu un trīs reizes pārkāpa noteikumus, kas viņam deva negatīvu efektivitāti -6.

Uzvarētājiem ar 19 punktiem rezultatīvākais bija amerikānis Kērtiss Džerels.

Milānas “AX Armani Exchange Olimpia” ar 14 uzvarām 15 spēlēs joprojām atrodas A sērijas līderpozīcijā, kamēr Triestes “Alma” ar septiņiem panākumiem ir devītajā vietā 16 komandu konkurencē.

Milānas klubs pagājušajā sezonā uzvarēja Itālijas čempionātā, valsts titulu tam iegūstot jau 28.reizi.