Latviešu duelis Vācijā noslēdzās ar Strēlnieka uzvaru pār Siliņu

16/05/2017 21:00

Latvijas basketbola izlases saspēles vadītājs Jānis Strēlnieks otrdien otrajā mačā pēc kārtas guva 11 punktus, palīdzot valsts čempionei Bambergas “Brose” sasniegt Vācijas bundeslīgas čempionāta pusfinālu.

Ceturtdaļfināla sērijas ceturtajā spēlē “Brose” viesos ar 76:67 (17:17, 21:20, 16:13, 22:17) pārspēja cita latvieša Ojāra Siliņa pārstāvēto Bonnas “Telekom Baskets” vienību, sērijā triumfējot ar rezultātu 3-1.

Strēlnieks šajā mačā nospēlēja 26 minūtes un 59 sekundes, kuru laikā realizēja trīs no pieciem tālmetieniem un abus soda metienus, bet divi viņa izpildītie raidījumu divu punktu vērtē lidoja garām.

Tāpat latvieša bija rēķinā trīs atlēkušās bumbas, trīs rezultatīvas piespēles, četras pārtvertas bumbas, četras kļūdas un 13 efektivitātes koeficienta punkti.

Tikmēr Siliņš laukumā pavadītajās 19 minūtēs un 23 sekundēs tika pie trim punktiem, realizējot vienu no trim tālmetieniem, bet netrāpot vienīgo divpunktu raidījumu. Tāpat viņam bija trīs rezultatīvas piespēles un divas pārtvertas bumbas, kas deva piecus efektivitātes punktus.

“Telekom Baskets” komanda negaidīti uzvarēja sērijas pirmajā mačā, bet nākamajos trijos dueļos “Brose” pierādīja pārākumu.

Pusfinālā “Brose” spēkosies ar Minhenes “Bayern” komandu, kas savā sērijā ar 3-1 apspēlēja Berlīnes “Alba” basketbolistus.

Par Vācijas bundeslīgas regulārā čempionāta uzvarētājiem tika kronēta Ulmas “Ratiopharm”, kas 32 spēlēs izcīnīja 30 uzvaras. Savukārt otrā ar 29 panākumiem bija “Brose”. Tikmēr “Telekom Baskets” ar 18 uzvarām bija septītajā vietā.