Latviešu hokejisti negūst punktus, taču tiek pie uzvarām Čehijas čempionātā

29/11/2020 21:35
Oskars Cibuļskis

Prāga (Čehija), 29.nov., LETA. Visas latviešu hokejistu pārstāvētās komandas svētdien svinēja panākumu Čehijas čempionāta spēlēs, Latvijas hokejistiem ar rezultativitāti neizceļoties.

Litvīnovas “Verva” viesos ar 3:2 (1:2, 1:1, 0:0, 0:0, 2:1) “bullīšos” uzvarēja Prāgas “Sparta”.

Oskars Cibuļskis viesu rindās laukumā pavadīja 19 minūtes un 41 sekundi, ar metieniem divreiz traucējot mājinieku vārtsargu.

Uvis Balinskis laukumā pavadīja nedaudz tikai piecas minūtes un desmit sekundes, vienreiz metot pa vārtiem un nopelnot divas soda minūtes pirmā perioda sestajā minūtē. Pretinieki vairākumu izmantoja, izvirzoties vadībā ar 2:1.

Septītajā “bullīšu” kārtā Litvīnovas komandai uzvaru atnesa Lukāša Vāleka gūtie vārti.

Citā spēlē Māra Bičevska pārstāvētā “Mlada Boleslav” mājās ar 3:2 (3:0, 0:1, 0:1) sagrāva Pardubices “Dynamo”.

Bičevskis laukumā pavadīja 15 minūtes un 26 sekundes, kuru laikā viņš trīsreiz meta pa vārtiem un iekrāja +/- rādītāju viens. Tāpat viņš uzvarēja četros no septiņiem iemetieniem.

Arī Brno “Kometa” bez aizsarga Ralfa Freiberga pieteikumā uzvarēja ar 3:2, savā laukumā ar 2:3 (2:2, 0:0, 1:0) pārspējot Liberecas “Bili Tygri”.

Trīsreiz mājinieki izvirzījās vadībā, bet viesi atspēlējās vien divreiz.

Arī Guntis Galviņš nav atrodams Tršinecas “Ocelārži” pieteikumā šodienas uzvarā savā laukumā ar 2:1 (1:0, 1:0, 0:1) pret Hradeckrālovas “Mountfield”.

Šosezon Čehijas spēcīgākajā līgā spēlē 14 komandas. Covid-19 pandēmijas dēļ vienības aizvadījušas atšķirīgu spēļu skaitu – no 13 līdz 17 mačiem. No latviešu komandām visaugstāk tabulā ir “Ocelārži”, kas ar 36 punktiem 13 spēlēs izvirzījusies pirmajā vietā. “Mlada Boleslav” ar 25 punktiem 14 spēlēs ir sestā, Freiberga klubs 13 dueļos ar 17 punktiem atrodams trīs pozīcijas zemāk, bet “Verva” ar 13 punktiem 13 spēlēs aizņem 11.vietu.