Latviešu hokejistiem zaudējumi KHL mačos

16/10/2019 22:05

Vairāki Latvijas hokejisti šodien piedzīvoja zaudējumus Kontinentālās hokeja līgas (KHL) mačos.

Mika Indraša pārstāvētā Maskavas “Dynamo” ar rezultātu 1:2 (1:0, 0:1, 0:1) piekāpās aktuālajai KHL čempionei Maskavas CSKA.

Indrašis šajā spēlē laukumā pavadīja 18 minūtes, kuru laikā izpildīja divus metienus pa vārtiem un bloķēja vienu metienu. Latviešu uzbrucējs ar rezultativitātes punktiem šajā mačā neizcēlās.

Uzvarētāju rindās vārtus otrajā un trešajā periodā guva Antons Slepiševs un Maksims Mamins. Zīmīgi, ka “Dynamo” pēc pirmajām 20 minūtēm, pateicoties Andrē Petersona vārtu guvumam, bija vadībā, tomēr pārsvaru mača turpinājumā izsēja.

Citā spēlē Mārtiņa Karsuma un Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Maskavas “Spartak” ar 1:2 (0:0, 1:0, 0:2) piekāpās Novosibirskas “Sibir”.

Karsums un Daugaviņš spēlēja pirmajā uzbrucēju virknējumā. Latviešu hokejisti gan ar rezultativitātes punktiem neizcēlās.

Karsums laukumā pavadīja 15 minūtes un 58 sekundes. Viņš uzvarēja divos no trim iemetieniem, bloķēja vienu metienu un izdarīja trīs spēka paņēmienus. Tikmēr Daugaviņš spēlēja 15 minūtes un 41 sekundi, kuru laikā viņš uzvarēja vienīgajā iemetienā, taču ar citām ievērības cienīgām darbībām neizcēlās.

“Spartak” ieguva pārsvaru otrajā periodā pēc Artjoma Fjodorva vārtu guvuma, tomēr noslēdzošajā trešdaļā pārāka bija “Sibir”, kas guva divus vārtus – precīzi bija Jevgēņijs Česalins un Aleksandrs Šarovs.