Latviešu izcelsmes futbolists ir viens no lielākajiem talantiem spēlē “FIFA 21”

Deniss Cirkins
Deniss Cirkins | Foto: Totenhemas "Hotspur"

Latviešu izcelsmes angļu futbolists, 18 gadus vecais , ir viens no talantīgākajiem spēlētājiem videospēlē “FIFA 21”, izpētījusi platforma “Squawka Football”.

Totenhemas “Hotspur” akadēmijas malējā aizsarga Cirkina reitings “FIFA 21” spēlē ir 61, taču, spēlējot karjeras režīmā, tas var uzkāpt līdz 83 jeb piedzīvot 22 reitinga punktu kāpumu. Tas ir viens no lielākajiem progresiem, kādu var piedzīvot virtuālais futbolists “FIFA 21” spēlē.

22 punktu kāpumu, spēlējot karjeras režīmu, var piedzīvot arī Mančestas “City” 18 gadus vecais pussargs Tomijs Doils, kurš no 60 var aizkļūt līdz 82 punktiem, bet katrs par 23 reitinga punktiem var progresēt Liverpūles “Everton” 18 gadus vecas centra aizsargs Džereds Brantvaits [no 59 uz 82] un 18 gadus vecais “Hotspur” vienības centra aizsargs Malači Fagans-Volkots [no 60 uz 83].

Abi Cirkina vecāki ir latvieši, taču Deniss 2002. gada 6. aprīlī pasaulē nāca Dublinā, jo viņa māte un tēvs jau iepriekš bija pārcēlušies uz dzīvi Īrijā. Trīs gadu vecumā Cirkins kopā ar ģimeni pārcēlās uz Londonu, kur jaunais talants uzsāka futbolista gaitas.

Cirkins pagājušajā sezonā spēlēja Anglijas otrajā premjerlīgā, kur cīnās šīs valsts labākās jauniešu komandas un kurās spēlētāju vecums nedrīkst pārsniegt 23 gadus. Viņš astoņās spēlēs guva divus vārtus un atdeva vienu rezultatīvu piespēli, turklāt latviešu izcelsmes spēlētāju slavējis arī “Hotspur” pirmās komandas titulētais galvenais treneris Žuzē Mourinju. Cirkins arī šosezon spēlē otrajā premjerlīgā.

Cirkins ir bijis Anglijas U16, U17 un U18 izlašu pieteikumā, bet valstsvienībā viņš debitēja 2018. gada oktobrī, laukumā ejot piecās U17 pārbaudes spēlēs. Neskatoties uz to, Cirkins joprojām ir tiesīgs spēlēt gan Latvijas, gan Īrijas izlasēs, taču maz ticams, ka viņš vēlēsies doties uz Latvijas valstsvienību, kas ir daudz vājāka nekā Anglijas vai Īrijas.

Kā zināms, tad Latvijas, nevis Vācijas izlasi vēl nesen nolēma pārstāvēt 20 gadus vecais Minhenes “Bayern” sistēmas spēlētājs Daniels Ontužāns, kurš gan atšķirībā no Cirkina ir dzimis Latvijā.

“FIFA 21” spēle klajā nāks 6. oktobrī.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par