Latviešu leģionāru pārstāvētājam komandām zaudējumi KHL čempionātā

15/02/2020 19:15

Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) spēles aizvadījuši vairāki latviešu spēlētāji.

Kā pirmais šodien laukumā devās aizsargs Artūrs Kulda, kura pārstāvētā Čerepovecas “Severstal” izbraukumā ar 2:3 (2:2, 0:0, 0:1) zaudēja Novosibirskas “Sibirj”, izšķirošos vārtus ielaižot sešas minūtes līdz trešā perioda beigām.

Kulda uz ledus pavadīja 22 minūtes, kuru laikā izpildīja vienu spēka paņēmienu, bet metienus pa vārtiem neizdarīja.

Tikmēr Helsinku “Jokerit” ar 3:4 (1:1, 1:2, 0:1, 0:0, 0:1) pēcspēles metienu sērijā piekāpās Magņitagorskas “Metallurg” vienībai.

Mūsu vārtsargs Jānis Kalniņš šo spēli noraudzījās no rezervistu soliņa, bet viņa konkurents Anti Niemi atvairīja 24 no 27 pretinieku metieniem.

Kalniņš šosezon varēja atkārtot KHL rekordu uzvarētajās spēlēs, tomēr izlaistais sestdienas duelis viņam šo iespēju tagad liedzis.

Vēl vienā spēlē Gunāra Skvorcova pārstāvētā Pekinas “Kunlun Red Star” izbraukumā ar 2:3 (0:1, 2:1, 0:0, 0:0, 0:1) “bullīšos” atzina Čeļabinskas “Traktor” pārākumu.

Uzbrucējs laukumā pavadīja vien nedaudz vairāk kā piecas minūtes un zaudēja vienīgajā iemetienā.

Savukārt uzbrucēju Mārtiņa Karsuma un Kaspara Daugaviņa pārstāvētā un Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētā Maskavas “Spartak” viesos ar 1:4 (0:0, 0:1, 1:3) zaudēja Kazaņas “Ak Bars”.

Daugaviņš spēlēja 17 minūtes un viņa rēķinā viens bloķēts metiens, uzvarēts vienā no diviem iemetieniem. Tikmēr Karsumam laukumā 14 minūtes un trīs izdarīti metieni. Tāpat viņš uzvarēja vienā no četriem iemetieniem un pielietoja trīs spēka paņēmienus.