Latviešu pārstāvētā “Parnu” neturpinās sezonu CEV Izaicinājuma kausā

25/01/2021 13:42

Atvara Ozoliņa, Toma Švana un Kristapa Platača pārstāvētā “Parnu” komanda, ko vada Latvijas izlases galvenais treneris Avo Kēls, neturpinās sezonu CEV Izaicinājum kausā, ziņo Igaunijas Volejbola federācija (EVL).

Pērnavas komanda Covid-19 dēļ bez cīņas sasniedza turnīra ceturtdaļfinālu, kuram bija jānotiek decembrī Ankaras “burbulī”. Koronavīrusa straujās izplatības dēļ nākamās fāzes spēle tika pārcelts uz februāra sākumu.

Tiesa, klubs izlēmis nedoties uz Ankaru, jo ceļošanas izmaksas ir pārāk dārgas, kā arī nav pieejami tieši reisi ar Turciju.  Tāpat pērnaviešiem pēc atgriešanās mājās būtu jāievēro pašizolācija un šī iemesla dēļ viņi nevarētu spēlēt “Credit24” Baltijas meistarlīgā un Igaunijas čempionātā.

“Parnu” ar 19 punktiem 14 spēlēs ieņem sesto vietu Baltijas meistarslīgas turnīra tabulā. CEV Izaicinājuma kauss ir Eiropā trešā līmeņa klubu turnīrs aiz prestižākās CEV Čempionu līgas un CEV Kausa.

Pieslēgties

Dienas fokusā

02/03/2021 16:59

“Danku” konkursā gatavojas startēt spēlētājs, kurš NBA karjerā nav “iedankojis” ne reizi

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) “danku” konkursā, kas šogad risināsies Zvaigžņu spēles puslaika pārtraukumā, plāno piedalīties Indiānas “Pacers” spēlētājs Kasijuss Stenlijs, kurš šosezon nav izpildījis nevienu sekmīgu “danku”. Medija ESPN žurnālists…