Latviešu pārstāvētā “Servette” tiek pie ČL ceļazīmes

13/03/2020 19:19

Šveices augstākās hokeja līgas (NLA) turnīrs ir noslēdzies pēc regulārā čempionāta, lēmuši meistarsacīkšu rīkotāji.

Otro reizi vēsturē un pirmo reizi kopš 1940.gada netiks kronēts Šveices čempions hokejā, taču Starptautiskās Ledus hokeja federācijas (IIHF) Čempionu līgas turnīra ceļazīmes saņēma piecas labākās komandas.

Regulārajā čempionātā uzvarēja Cīrihes “Lions” komanda, kurai sekoja “Zug”, tālāk bija “Davos” hokejisti, ceturto vietu ieņēma Denisa Smirnova un Sanda Smona pārstāvētā Ženēvas “Servette”, bet piektā bija “Biel-Bienne”. Trīs punktus pirmajam pieciniekam zaudēja Ronalda Ķēniņa pārstāvētā “Lausanne”.

Tāpat lemts, ka nenotiks pārspēles par vietas saglabāšanu Šveices augstākajā līgā, līdz ar to NLA arī nākamgad spēlēs Ivara Punnenova un Toma Andersona pārstāvētā Langnau “Tigers”.

Sezona beigusies arī pārējās līgas, tajā skaitā Šveices junioru čempionātos, kur spēlē daudz jauno Latvijas hokejistu.

Tāpat apturēta arī Čehijas augstākās līgas sezona. Vēl šonedēļ bija cerība, ka turnīrs varētu atsākties 29.martā, taču ceturtdien čempionāts tika pārtraukts.

Arī šeit IIHF Čempionu līgas ceļazīmes sadalītas pēc regulārā čempionāta rezultātiem. Regulārajā čempionātā uzvarēja Liberecas “Bīlī Tigrši”, otri vietu ieņēma Gunta Galviņa pārstāvētā Tršineczas “Ocelārži”, bet trešā bija Prāgas “Sparta” – šīm komandām nākamsezon būs iespēja pārstāvēt Čehiju starptautiski.

Tikpat punktu, cik Prāgas hokejistiem, bija arī Māra Bičevska pārstāvētajai “Mlada Boleslav”, taču pēc papildrādītājiem latvieša vienība netika pirmajā trijniekā. Zemāk turnīra tabulā bija Oskara Cibuļska pārstāvētā Hradeckrālovas “Mountfield”, Ralfa Freiberga pārstāvētā “PSG Berani” un Roberta Bukarta pārstāvētā “Vītkovice Ridera”.

Tāpat ar šodien pārtraukts arī Somijas čempionāts un arī šajā līgā tituls netiks pasniegts. Mārtiņa Dzierkala pārstāvētā Mikeli “Jukurit” čempionātu noslēdza 13.vietā.

Pieslēgties

Dienas fokusā

15/04/2021 13:13

Dārziņš noslēdz jaunu līgumu ar “Dinamo”, komandai pievienojas arī zviedru vārtsargs

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas “Dinamo” noslēdzis līgumu ar uzbrucēju Lauri Dārziņu un zviedru vārtsargu Johanu Matsonu, paziņojusi vienība. Matsons 2020./2021. gada sezonā spēlēja “Frolunda” komandas sastāvā Zviedrijas spēcīgākās…