Latviešu pārstāvētajai ”Yugra” pārliecinoša uzvara, ”Neftyanik” sagrāve

26/09/2018 22:49
Nikolajs Jeļisejevs, Sportazinas.com

Krievijas Augstākajā hokeja līgā (VHL) šovakar ļoti pārliecinošu uzvaru svinēja aizsarga Ērika Ševčenko un uzbrucēja Erika Žohova pārstāvētā Hantimansijskas ”Yugra”. Tikmēr sagrāvi piedzīvoja ”Neftyanik”, kuras rindās spēlē aizsargs Eduards Hugo Jansons un uzbrucējs Nikolajs Jeļisejevs.

Ševčenko un Žohova pārstāvētā ”Yugra” viesos ar 5:1 sagrāva Voroņežas ”Buran”, izcīnot trešo panākumu pēdējos četros mačos un pakāpjoties uz astoto vietu VHL kopvērtējumā. Trīs no pieciem vārtiem ”Yugra” guva jau pirmajā trešdaļā.

Ševčenko spēlēja uzvarētāju pirmajā aizsargu pārī. Latviešu aizsargs laukumā pavadīja 24 minūtes un vienu sekundi, kuru laikā izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem un ieguva pozitīvu lietderības koeficientu +2. Šovakar viņš nenopelnīja nevienu rezultativitātes punktu, taču šosezon astoņos mačos ir atzīmējies ar divām piespēlēm.

Tikmēr ”Yugra” sastāvu pirms dažām dienām papildinājušais Žohovs laukumā vēl nedevās. Šosezon latviešu uzbrucējs pagaidām nav aizvadījis nevienu spēli.

Savukārt otro zaudējumu trīs mačos piedzīvoja Jansona un Jeļisejeva pārstāvētā ”Neftyanik”, kas izbraukumā cieta sagrāvi pret Čehovas ”Zvezda” (1:5). Viesiem liktenīga izrādījās pirmā trešdaļa, kuras laikā viņi ielaida trīs vārtus un nonāca iedzinēju lomā ar 0:3.

Jeļisejevs uz ledus pavadīja 13 minūtes un 17 sekundes, taču protokolā neatzīmējās nevienā no rādītājiem. Septiņos mačos latviešu uzbrucēja rēķinā ir vieni gūti vārti.

Tikmēr Jansons otro spēli pēc kārtas netika iekļauts komandas pieteikumā. Šosezon latviešu aizsargs laukumā devies tikai divās cīņās un nav nopelnījis nevienu rezultativitātes punktu.

Savukārt Alpu Hokeja līgā Silvestra Seļicka pārstāvētā ”Eisbaren” viesos ar 1:2 piekāpās ”Olipija” un piedzīvoja pirmo neveiksmi šosezon aizvadītajos trīs mačos. Latviešu aizsargs tika pieteikts spēlei ceturtajā maiņā. Šosezon trīs mačos viņš palicis bez punktiem.