Latviešu pārstāvētajām vienībām neveiksmīga “LCL Spring 2021” trešā nedēļa

28/02/2021 19:25

Neveiksmīga nedēļa izvērtusies latviešu “League of Legends” spēlētāju pārtāvētajām komandām “LCL Spring 2021” turnīra ietvaros. Ja Vadima “CyraXx” Averina pārstāvētā “Vega Squadron” bija abu maču pastarīši, tad Artjoma “Shiganari” Pervušina “Gambit” bija izteikti favorīti abās gaidāmajās spēlēs. “Vega Squadron” spēlētāji šajā sezonā vēl nav izjutuši uzvaras garšu, sešās spēlēs piedzīvojot tikpat zaudējumu. Tikmēr “Gambit” pēc šīs nedēļas ir izcīnījuši trīs uzvaras, kā arī cietuši trīs zaudējumus.

Sestdienas spēlē “CyraXx” pārstāvētā komanda spēkojās ar “One Breath Gaming” spēlētājiem. Kaut arī par spēles favorītiem tika uzskatīti tieši latvieša vienības pretinieki, nedaudz labāks sākums padevās “Vega Squadron”. Jau no spēles sākuma abas komandas pieļāva dažādas taktiskas kļūdas, kas nedeva iespēju kādai no vienībām iegūt lielāku pārsvaru. Spēles 45. minūtē ļoti tuvu pirmajai sezonas uzvarai bija “Vega Sqadron” spēlētāji, tomēr neveiksmīgi dueļi, kā arī kļūdas, izmantojot savu varoņu spējas, noveda pie nāves, kas pretiniekiem deva iespēju pagriezt spēli sev par labu, tomēr gūstot panākumu.

Tikmēr “Gambit” un “Shiganari” tikās ar “CrowCrowd”. Pēc bukmeikeru domām labākas iespējas uzvarēt bija tieši komandai, kuru pārstāv “Shiganari”, tomēr iznākums “Gambit” bija nelabvēlīgs.  Spēles sākumā pārsvaru ieguva latvieša vienība, tomēr pēc nospēlētām 15 minūtēm pārsvars pārgāja oponentu pusē. “Gambit” nedaudz izdevās atgūties un pat atkal atgūt kontroli pār spēli. Taču kļūda 43. minūtē maksāja komandai uzvaru, piedzīvojot otro zaudējumu “LCL Spring 2021”.

Šodien tika aizvadīta trešās nedēļas otrā diena, arī tā nebija veiksmīga abu latviešu komandām. Kā pirmie atkal savu spēli aizvadīja “CyraXx” un “Vega Squadron”. Šoreiz nācās spēkoties ar vienīgo komandu, kura vēl nav piedzīvojusi zaudējuma rūgtumu – “Unicorns Of Love”. Turnīra pastarīši jau no sākuma nespēja turēties līdz saviem meistarīgajiem pretspēlētājiem. Spēles laikā “Vega Squadron” pārstāvji tikai piecas reizes bija spējīgi nogalināt pretinieku varoņus.

Tikmēr “Gambit” spēkojās ar vakardienas “Vega Squadron” pāridarītājiem “One Breath Gaming”. Spēles sākums veiksmīgs izdevās “Shiganari” vienības dalībniekiem. Spēles 15. minūtē pretinieku pārsvars jau bija pamatīgs un varēja manīt, ka arī “Gambit” nespēs pārspēt savus oponentus. Pārliecinošo panākumu “One Breath Gaming” svinēja pēc nospēlētām 50 minūtēm.

Nākamās “LCL Spring 2021” spēles tiks aizvadītas nākamās nedēļas sestdien un svētdien. Tajā “CyraXx” un “Vega Squadron” pirmo panākumu lūkos gūt pret “CLTR PLAY” un “CrowCrowd”, bet “Shiganari” un “Gambit” spēkosies ar “Dragon Army” un “Unicorns Of Love”.

Pieslēgties

Dienas fokusā

22/04/2021 20:37

“Lightning” uzbrukumu centīsies apturēt Merzļikins

Gaidāmajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Kolumbusas “Blue Jackets” vārtos spēlē pret Tampabejas “Lightning stāsies latvietis Elvis Merzļikins. Mačs sāksies plkst. 2:00 pēc Latvijas laika. #CBJ Zac Dalpe has…