Latviešu pārstāvētajiem klubiem zaudējumi KHL turnīrā

03/09/2017 20:15

Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) šodien mačus aizvadīja vairāki latviešu hokejisti.

Tā Artūra Kuldas pārstāvētā Pekinas “Kunlun” atspēlējās no trīs vārtu deficīta un pēc spēles metienu sērijā uzveica Čeļabinskas “Traktor” ar rezultātu 5:4.

Ķīnas komandai neizdevās spēles sākums, jo tā pēc pirmā perioda nonāca iedzinējos ar trīs vārtu deficītu. Tiesa gan, otrā perioda sākums padevās diametrāli pretējs – sešu minūšu laikā “Traktor” handikaps nodzisa un rezultāts jau vēstīja 3:3. Tomēr čeļabinskieši pārsteidza “Kunlun”, pusminūti pirms perioda beigām Višņevskim atgūstot vadību.

“Kunlun” trešā perioda vidū, spēlējot vairākumā, atspēlējās un tā arī noslēdzās spēles pamatlaiks. Arī papildlaikā komandām vārtus gūt neizdevās, tādējādi spēle nonāca līdz pēcspēles metienu sērija, kuri līdz ar šo gadu katrai komandai ir pieci līdzšinējo trīs vietā. Tajā veiksmīgāki izrādījās pekinieši. Uzvaras bullīti realizēja Džesijs Blekers.

Artūrs Kulda laukumā pavadīja 19:35 minūtes, kuru laikā bloķēja divus pretinieku metienus un spēli pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Šodien laukumā nedevās Oskars Bārtulis, kura pārstāvētā Vladivastokas “Admiral” ar 1:4 piekāpās Jekaterinburgas “Avtomobilist”.

Zaudējumu piedzīvoja arī Arta Ābola trenētā un Kristapa Sotnieka pārstāvētā Toljati “Lada”, kas papildlaikā ar 1:2 atzina Habarovskas “Amur” pārākumu.

Sotnieks laukumā pavadīja 19:20 minūtes un atradās laukumā, kad “Lada” guva vienīgos vārtus.