Latviešu pārstāvētajiem klubiem zaudējumi Spānijas augstākajā līgā

30/12/2017 22:09
Anžejs Pasečņiks, Sportazinas.com

Latvijas izlases basketbolista Anžeja Pasečņika pārstāvētā Grankanārijas “Herbalife” sestdien Spānijas spēcīgākajā basketbola līgā ar 71:92 piekāpās Tenerifes “Iberostar” vienībai. Tikmēr Jānis Blūms guva septiņus punktus viņa pārstāvētās Saragosas “Tecnyconta” zaudējumā.

Pasečņiks laukumā pavadīja 13 minūtes un 51 sekundi, kuru laikā guva trīs punktus (1/3 2pt; 1/1 1pt). Tāpat latvietim viens bloķēts metiens un nopelnītas divas personīgās piezīmes.

“Herbalife” vienībā rezultatīvākais ar 20 gūtajiem punktiem bija Markuss Ēriksons, kamēr uzvarētāju rindās ar 16 punktiem izcēlās Haviers Berians.

Grankanārijas vienība pašlaik turnīra tabulā ar astoņām uzvarām un pieciem zaudējumiem ieņem septīto vietu.

Jāņa Blūma pārstāvētā “Tecnyconta” šodien ar 67:70 piekāpās Seviljas “Real Betis” vienībai.

Blūms laukumā pavadīja 36 ar pusi minūtes, kas bija lielākais spēles laiks komandā. Tajā laikā latvietis trāpīja vienu no astoņiem trīs punktu metieniem, vienu no diviem divpunktu metieniem, kā arī abus soda metienus. Tāpat Blūmam mačā četras atlēkušās bumbas un trīs personīgās piezīmes.

Tāpat šodien spēli Spānijā aizvadīja Mārtiņš Laksa, kura pārstāvētā “Obradoiro” vienība ar 65:77 piekāpās  “Andorra” klubam.

Laksa laukumā pavadīja teju piecas minūtes un tajā laikā statistikas rādītājos neatzīmējās.